2. Verfahren
Verfahren
Titel: Chocerady - zámečnická dílna - rekonstrukce - PD
Beschreibung: Předmětem VZ je dle návrhu Smlouvy o dílo č. 6440-OŘS1-2024-103 zpracování dokumentace návrhu nových staveb (studie proveditelnosti), zpracování dokumentace pro odstranění stavby – budovy Sklad PS (vepřín), zpracování dokumentace pro provádění stavby, zajištění dozoru projektanta, zajištění osoby koordinátora BOZP a zajištění řádného výkonu činnosti technického dozoru stavebníka (TDS).
Interne Kennung: SpMO 30973/2026-1322
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka na služby „Chocerady – zámečnická dílna – rekonstrukce - PD“ je zadávána v otevřeném řízení dle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, a to uveřejněním Oznámení o zahájení zadávacího řízení ve Věstníku veřejných zakázek a následným zveřejněním Zadávacích podmínek na profilu zadavatele, tj. Národní elektronický nástroj - https://nen.nipez.cz/ pod systémovým číslem: N006/26/V00022204.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001