2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Modernizacja serwerowni poprzez jej wyposażenie oraz zakup licencji do systemów bezpieczeństwa”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem Umowy jest Modernizacja serwerowni poprzez jej wyposażenie oraz zakup licencji do systemów bezpieczeństwa. Przedmiot umowy podzielono na 3 części, tj.: 1) Część 1.1: Modernizacja serwerowni poprzez jej wyposażenie; 2) Część 1.2:Baza danych; 3) Część 1.3: Zakup licencji do systemów bezpieczeństwa. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają Załączniki nr 1.1. do 1.3. do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), odpowiednio dla danej części przedmiotu zamówienia. 3. Wykonanie zadania obejmuje dodatkowo (dotyczy zadania nr 1.1): a. Wykonanie powykonawczej dokumentacji z naniesieniem dokonanych zmian zawierającą między innymi protokoły pomiarów i badań. Wykonawca zobowiązany jest przedstawić Zamawiającemu dokumentację powykonawczą w wersji pisemnej oraz w wersji elektronicznej w formatach pdf i dwg. b. Organizację, zagospodarowanie i likwidację miejsca wykonywania prac, c. Próby i odbiory z udziałem Zamawiającego, d. Prowadzenie prac w sposób zapewniający ciągłość funkcjonowanie jednostki. e. Utylizację ewentualnych odpadów i przekazanie Zamawiającemu kart potwierdzających ten fakt 4. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ sposób wykonania zamówienia - Wymaganiach dotyczących realizacji dostaw i „Projektowanych postanowieniach umowy” (PPU) stanowiących Załącznik nr 4.1 i 4.2. do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 310544-2026
Interne Kennung: PN 1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: OJ S 87/2026 Wstępne ogłoszenie informacyjne lub okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48612000 Datenbankverwaltungssystem, 48620000 Betriebssysteme, 32420000 Netzausrüstung, 31213300 Kabelverteilschrank, 42961100 Zugangskontrollsystem, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 31224400 Anschlusskabel, 44221220 Brandschutztüren, 35121700 Alarmsysteme, 39717200 Klimageräte, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72710000 Lokalnetz, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 39717200 Klimageräte, 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung, 51700000 Installation von Feuerschutzausrüstung, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja serwerowni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z usługą montażu, konfiguracji i gwarancji: Serwer - 2 szt., Windows Server 2025 CAL- 100 szt., Windows Server 2025 DataCenter wraz z funkcjonalnością wirtualizacji- 2 szt., Macierz dyskowa - 1 szt., Switch do Macierzy- 2 szt., Switch Access- 2 szt., Switch Core 10G- 1 szt., UTM- 1 szt., Szafa Rack- 2 szt., System gaszenia- 1 kpl., Drzwi antywłamaniowe i przeciwpożarowe- 1 szt., Systemy bezpieczeństwa: KD, Alarm, monitorowanie parametrów środowiskowych- 1 kpl., Klimatyzacja- 2 szt., UPS- 1 szt., Wymiana kabla zasilającego do serwerowni wraz z zabezpieczeniami. Celem inwestycji jest dostosowanie jednostki do nowelizacji ustawy o KSC oraz ustawy KRI, w szczególności zapewnienia odpowiedniego poziomu cyberbezpieczeństwa i ciągłości działania szczegółowo opisana w zał. nr 1.1 do SWZ.
Interne Kennung: PN 1/2026 część 1.1
Los: LOT-0002
Titel: Baza danych.
Beschreibung: Zamawiający wymaga dostarczenia licencji Oracle Database Standard Edition 2 w najnowszej wersji do instalacji on-perm: a. bezterminowej/wieczystej, b. w oparciu o procesor (Processor License) – system uruchomiony będzie na klastrze dwóch serwerów jedno procesorowych, c. w najnowszej dostępnej wersji wydanej przez producenta oprogramowania. d. możliwość instalacji wersji 19c (wykonanie downgrade) -szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.2.
Interne Kennung: PN 1/2026 część 1.2.
Haupteinstufung (cpv): 48612000 Datenbankverwaltungssystem
Los: LOT-0003
Titel: Zakup licencji do systemów bezpieczeństwa
Beschreibung: Zakup licencji w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych wrażliwych oraz spełnianie wymagań ustawy KSC i KRI Oprogramowanie do zabezpieczenia komputerów, serwerów oraz pozostałego sprzętu sieciowego szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.3 do SWZ
Interne Kennung: PN 1/2026 część 1.3.
Haupteinstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket