594211-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Technische Tests – Csővezeték-rendszer térfogatos anyagvizsgálata
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Csővezeték-rendszer térfogatos anyagvizsgálata
Beschreibung: 1. Vizsgálati feladat Az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. által üzemeltetett 1-4. blokki pihentető medence hűtőköri TG01 és TG02 jelű csővezetékek és az N1 akna hűtőköri TG03 és TG04 csővezetékek roncsolásmentes térfogatos anyagvizsgálata a TG01(02)S203(204) jelű armatúrák és a pihentető medence közötti, illetve a TG03(04)S201(202) jelű armatúrák és az N1 akna közötti, betonnal eltakart csővezeték-szakaszokon. A roncsolásmentes vizsgálat elvégzéséhez ultrahangos (UT) és örvényáramos (ET) módszereket kell alkalmazni. A vizsgálati feladatokat az ISO/IEC 17025 vagy azzal egyenértékű szabvány szerint akkreditált vizsgálólaboratóriumban kell végrehajtani. 2. A vizsgálati terjedelem leírása a) Fix terjedelem: Az 1-3. blokki TG01,02,03,04 csővezetékek vizsgálata a végleges KML-ben meghatározottak szerint. A vizsgálandó csővezetékek jellemzői: Jelölés Méret Anyagminőség Hossz TG01/1 TG01/2 Ø325 x12 mm ausztenites acél max. 45 - 45 m (Ʃ 90 m) (függőleges szakasz kb. 10 - 10 m) TG02/1 TG02/2 Ø219 x10 mm ausztenites acél max. 45 - 45 m (Ʃ 90 m) (függőleges szakasz kb. 10 -10 m) TG03/1 TG03/2 Ø159 x 6 mm ausztenites acél max. 40 - 40 m (Ʃ 80 m) (függőleges szakasz kb. 10 - 10 m) TG04/1 TG04/2 Ø108 x 5 mm ausztenites acél max. 40 - 40 m (Ʃ 80 m) (függőleges szakasz kb. 10 - 10 m) b) Opciós terjedelem (végleges KML-ben meghatározottak szerint): A 4. blokki TG01,02,03,04 csővezetékek vizsgálata a fenti a) pontban előírt feltételek szerint. 3. A teljesítés tervezett ütemezése A vizsgálatokat az alábbi ütemezéssel kell végrehajtani: 1-es blokk: 2025 október 2-es blokk: 2026 március 3-as blokk: 2026 október 4-es blokk: 2027 május (opciós terjedelem) Az egyes blokki vizsgálati feladatokra a Vállalkozónak 30 naptári nap áll rendelkezésére. 4. A Vállalkozó által biztosítandó vizsgálóberendezéssel szemben támasztott követelményeket a KML tartalmazza. A hatályos SZAB-FME szabályzat regisztrációt követően elérhető az ajánlatkérő honlapján az alábbi internet-címen: https://atomeromu-beszallitoioldal.mvm.hu/Login?returnUrl=%2F 5. A vizsgálat teljesítőképességének igazolása A végleges Közbeszerzési Műszaki Leírás tartalmazza. 6. Dokumentálás A vizsgálatról jelentést kell készíteni, amelyet a Szerződésben foglaltak szerint át kell adni a Megrendelőnek. 7. Műszaki leírás minimumkövetelményei: (1) KML 3. pontjában meghatározott 2*12 órás folyamatos munkavégzés vállalása (2) KML 5. pontja és a Szerződéstervezet 2.3 pontja szerinti inaktív próba elvégzése A részletes műszaki feltételeket a végleges Közbeszerzési Műszaki Leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001785652023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71632000 Technische Tests
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR001785652023/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcionális terjedelem: a KML 2. A vizsgálati terjedelem leírása a) Fix terjedelem pontban fix terjedelemként meghatározott mennyiségű Vizsgálati feladaton kívül további 1 db Vizsgálati feladat megrendelésére vételi jog alapítása (ld. BT-24) A közbeszerzés mennyisége rovat 2. pont b) alpontja (és a KML 2. pont b) alpont) szerinti 4. blokki Vizsgálati feladat)