See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realisatie KindCentrum Biezenkring
Beschreibung: De gemeente Dongen is voornemens om doormiddel van de leidraad “KindCentrum Biezenkring”, een bouwkundig aannemer (perceel 1) en een W&E installateur (perceel 2) te contracteren voor de uitvoering van de nieuwbouw van het KC (Kindcentrum). 2371 M2
Interne Kennung: K011096
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211350 Bau von Mehrzweckgebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45350000 Maschinentechnische Installationen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bouwkundige uitvoeringswerkzaamheden inclusief coordinatie
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
Los: LOT-0002
Titel: Werktuigbouwkundige installaties en elektrotechnische installaties
Beschreibung: De gemeente Dongen is voornemens om doormiddel van de leidraad “KindCentrum Biezenkring”, een bouwkundig aannemer (perceel 1) en een W&E installateur (perceel 2) te contracteren voor de uitvoering van de nieuwbouw van het KC (Kindcentrum). 2371 m2
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45350000 Maschinentechnische Installationen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315100 Elektrotechnikinstallation
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: K011096
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45211350 Multi-functional buildings construction work
Additional classification (cpv): 45214210 Primary school construction work, 45315100 Electrical engineering installation works, 45350000 Mechanical installations
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 45214210 Primary school construction work
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 45350000 Mechanical installations
Additional classification (cpv): 45315100 Electrical engineering installation works
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: K011096
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45211350 Trabajos de construcción de inmuebles multifuncionales
Clasificación adicional (cpv): 45214210 Trabajos de construcción de centros de enseñanza primaria, 45315100 Trabajos de instalación de ingeniería eléctrica, 45350000 Instalaciones mecánicas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 45214210 Trabajos de construcción de centros de enseñanza primaria
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Clasificación principal (cpv): 45350000 Instalaciones mecánicas
Clasificación adicional (cpv): 45315100 Trabajos de instalación de ingeniería eléctrica
Interne identificatiecode: K011096
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45211350 Bouwen van multifunctionele gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 45214210 Bouwen van basisschool, 45315100 Elektrotechnische installatiewerken, 45350000 Werktuigbouwkundige installaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45214210 Bouwen van basisschool
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 45350000 Werktuigbouwkundige installaties
Aanvullende classificatie (cpv): 45315100 Elektrotechnische installatiewerken