594220-2026 - Wettbewerb
Polen – Wartehäuschen an Bushaltestellen – Dostawa i montaż nowych zielonych wiat przystankowych wraz z demontażem istniejących wiat przystankowych na terenie Gminy Wałbrzych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż nowych zielonych wiat przystankowych wraz z demontażem istniejących wiat przystankowych na terenie Gminy Wałbrzych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż nowych zielonych wiat przystankowych wraz z demontażem istniejących wiat przystankowych na terenie Gminy Wałbrzych. 1.1. W ramach realizacji zamówienia, Wykonawca zobowiązany będzie również do: 1) dostawy i montażu 6 sztuk 4-modułowych zielonych wiat przystankowych dostosowanych do montażu zintegrowanych, jednostronnych monitorów wielkoformatowych przeznaczonych do pracy na zewnątrz o przekątnej ekranu w przedziale 70–80 cali; 2) dostawy i montażu 4 sztuk 4-modułowych zielonych wiat przystankowych; 3) dostawy i montażu 6 sztuk 5-modułowych zielonych wiat przystankowych dostosowanych do montażu zintegrowanych, jednostronnych monitorów wielkoformatowych przeznaczonych do pracy na zewnątrz o przekątnej ekranu w przedziale 70–80 cali; 4) podłączenia nowych zielonych wiat przystankowych do istniejącej instalacji elektrycznej bądź podłączenia do skrzynki rozdzielczej zlokalizowanej na terenie przystanku. 5) demontażu, załadunku, transportu i rozładunku w miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie miasta Wałbrzycha 15 istniejących wiat przystankowych z 14 lokalizacji; 6) opracowania, uzyskania, zatwierdzenia i wdrożenia projektów prac budowlanych oraz czasowej organizacji ruchu niezbędnej do montażu wiat przystankowych; 7) wykonania geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej; 8) zabezpieczenia miejsca wykonywania robót budowlanych i ich oznakowania mające na celu ochronę pracowników, osób postronnych oraz uczestników ruchu drogowego; 9) uporządkowania terenu i odtworzenia elementów pasa drogowego (jezdnia, chodnik, zatoka etc.); 10) wykonania pomiarów rezystancji izolacji oraz z pomiarów skuteczności ochrony przeciwporażeniowej dla każdej wiaty. Zamawiający odrzuci ofertę, w której udział produktów, w tym oprogramowania wykorzystywanego w wyposażeniu sieci telekomunikacyjnych, pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE, nie przekracza 50% całkowitej wartości produktów objętych ofertą. Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia w tym zakresie w Formularzu Oferty (art. 393 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp). Wykonawca w ofercie poda producenta, model i kraj pochodzenia oferowanych wiat przystankowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakresu obowiązków Wykonawcy oraz zasady współpracy i wzajemnych rozliczeń Wykonawcy z Zamawiającym zawarte są w: - projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ, - Opisie Przedmiotu Zamówienia (w dalszej części nazwany ,,OPZ”) – załącznik nr 8 do SWZ.
Interne KennungBZP.271.162.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212321 Wartehäuschen an Bushaltestellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213315 Bau von überdachten Bushaltestellen
5. Los
LosLOT-0001