594223-2026 - Wettbewerb
Litauen – Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke – XXS dydžio medkirtės ir medvežės bei jų techninio aptarnavimo bei remonto paslaugų pirkimas
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: XXS dydžio medkirtės ir medvežės bei jų techninio aptarnavimo bei remonto paslaugų pirkimas
Beschreibung: XXS dydžio maža medkirtė bus naudojama miško kirtimui ir žaliavinės medienos bei miško kirtimo liekanų gamybai, XXS dydžio maža medvežė bus naudojama žaliavinės medienos bei miško kirtimo liekanų išvežimui iš miško kirtimo biržių į miško sandėlius.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0