594226-2026 - Auftragsänderung
Polen – Reparatur und Wartung von Kesseln – Wykonanie budowy nowego kotła parowozowego lokomotywy Ol49-69 zgodnie z przepisami TDT oraz dokumentacją projektową wykonaną przez Wykonawcę i zatwierdzoną przez Transportowy Dozór Techniczny w PL
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie budowy nowego kotła parowozowego lokomotywy Ol49-69 zgodnie z przepisami TDT oraz dokumentacją projektową wykonaną przez Wykonawcę i zatwierdzoną przez Transportowy Dozór Techniczny w PL
BeschreibungZamówienie dotyczy usługi wykonania w całości budowy nowego kotła parowozowego, do parowozu serii Ol49. Nowobudowany kocioł ma być wykonany na podstawie wytworzonej przez wykonawcę dokumentacji projektowej zatwierdzonej do produkcji przez Transportowy Dozór Techniczny w Polsce. Za ostateczne wykonanie usługi uznane będzie dopuszczenie do eksploatacji kotła parowozowego na podstawie badania TDT – „próby na gorąco” po zamontowaniu kotła na ostoi parowozu na terenie Parowozowni Wolsztyn. Specyfikacja techniczna nowego kotła musi określać parametry kotła nie gorsze niż oryginalnego kotła do parowozu Ol49 produkowanego przez Sosnowieckie Zakłady Budowy Kotłów w Sosnowcu w latach 1951-1954. Szczegółowy zakres prac koniecznych do wykonania w ramach zadania wskazany został w Opisie przedmiotu zamówienia , który stanowi Załącznik nr 6 do Zaproszenia
Interne KennungPPZ.266.2.2024
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie budowy nowego kotła parowozowego lokomotywy Ol49-69 zgodnie z przepisami TDT ora dokumentacją projektową wykonaną przez Wykonawcę i zatwierdzoną przez Transportowy Dozór Techniczny w PL