2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reprografische dienstverlening
Beschreibung: De opdracht betreft het afsluiten van één (1) raamovereenkomst met een leverancier van Reprografische dienstverlening op basis van specificaties en voorwaarden van de VU. De raamovereenkomst wordt afgesloten voor een periode van twee (2) jaar met een eventuele optie tot verlenging van twee (2) x twee (2) jaar.
Interne Kennung: FCO202501
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79520000 Reprografische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst wordt afgesloten voor een periode van twee (2) jaar met een eventuele optie tot verlenging van twee (2) x twee (2) jaar.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Reprografische dienstverlening
Identificador interno: FCO202501
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79520000 Servicios de reprografía
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: