594247-2026 - Ergebnis
Polen – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Obsługa linii sortowniczej w zakresie utrzymania czystości oraz wydzielania frakcji surowcowych z odpadów i balastu posortowniczego na terenie Z/I Julków / 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObsługa linii sortowniczej w zakresie utrzymania czystości oraz wydzielania frakcji surowcowych z odpadów i balastu posortowniczego na terenie Z/I Julków / 2026
Beschreibung1. Przedmiotem umowy jest wykonanie przez Wykonawcę obsługi linii sortowniczej w zakresie utrzymania czystości oraz wydzielania frakcji surowcowych z odpadów i balastu posortowniczego na terenie Zakładu/Instalacji "EKO-REGION" sp. z o.o. w Julkowie, gm. Skierniewice. 2. Zakres prac musi zostać wykonany w oparciu o umowę oraz jej załączniki, tj.: 1) Informacja wymagana na podstawie art. 2071 Kodeksu Pracy – załącznik nr 1 do umowy. 2) Wzór rozliczenia – załącznik nr 2 do umowy. 3) Oświadczenie Wykonawcy – załącznik nr 3 do umowy. 4) Porozumienie o współpracy pracodawców (art. 208 Kodeksu Pracy) – załącznik nr 4 do umowy. 3. Usługa, o której mowa w pkt 1 zostanie wykonana przez Wykonawcę samodzielnie, tj. bez udziału podwykonawców w kluczowej części zamówienia, tzn. w zakresie wydzielania frakcji surowcowych z odpadów i balastu posortowniczego. 4. Szacowana ilość roboczogodzin za cały okres obowiązywania umowy, tj. 18 miesięcy wynosi 160 864 roboczogodzin. Zamawiający przewiduje że, przedmiot umowy świadczony będzie na dwóch zmianach w dni robocze od poniedziałku do soboty. Dzienny czas pracy będzie wynosić 16 godzin. Przedmiot zamówienia realizowany będzie w godzinach 600–2200, w tym: 1) Od poniedziałku do piątku wykonanie usługi wydzielania frakcji surowcowych z odpadów i balastu posortowniczego w godzinach 600–2000 (łącznie 14 godzin), 2) Od poniedziałku do piątku wykonanie prac porządkowych w godzinach 2000–2200 (łącznie 2 godziny). 3) W soboty wykonanie usługi wydzielania frakcji surowcowych z odpadów i balastu posortowniczego w godzinach 600–2000 (łącznie 14 godzin), 4) W soboty wykonanie prac porządkowych w godzinach 2000–2200 (łącznie 2 godziny). 5. Ilość godzin określona w pkt 4 dla każdej wymienionej czynności może ulec zmianie. Zamawiający ma prawo do określenia dziennej ilości godzin dla każdej z czynności wymienionych w pkt 4 na każdej ze zmian, z uwzględnieniem możliwości skrócenia ilości godzin pracy na danej zmianie. W związku z tym Zamawiający, w toku realizacji umowy, zastrzega sobie prawo ograniczenia całkowitej ilości godzin o maksimum 50%. Zmniejszenie ilości godzin w tym zakresie nie będzie rodziło w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy, w szczególności o zapłatę wynagrodzenia za niezrealizowaną część umowy oraz o zapłatę odszkodowania w związku ze zmniejszeniem ilości godzin określonych w pkt 4. W niniejszej sytuacji nie wymaga się sporządzenia aneksu. Zamawiający gwarantuje Wykonawcy minimum 50% ilości godzin do przepracowania w czasie trwania umowy. Ze względu na ograniczoną ilość znaków dalszy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w w dokumentach zamówienia, tj. w SWZ oraz Projekcie umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy