594248-2026 - Ergebnis
Estland – Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen – Haridusprogrammi loomine ja piloteerimine spordiasutuses
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Haridusprogrammi loomine ja piloteerimine spordiasutuses
Beschreibung: Integratsiooni Sihtasutus tellib haridusprogrammi loomist ja selle piloteerimist spordiasutuses vastavalt riigihanke tehnilisele kirjeldusele (vt AD lisa 1). Riigihanke tulemusel sõlmitava hankelepinguga määratletud tegevused tuleb teostada ajavahemikul alates hankelepingu jõustumisest (orienteeruvalt 2026. aasta juulis) kuni 15.12.2027. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312153-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312320 Beratungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000