See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: JHL-32/26 Izdelava idejne zasnove projekta - Vzpostavitev krožne plovne poti na Ljubljanici in Gruberjevem prekopu ob hkratni energetski izrabi Ljubljanice
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izdelava idejne zasnove projekta (v nadaljevanju tudi IZP), ki obsega: - Plovba in objekti za plovbo (naročnik LPP, d.o.o.) - Energetska izraba (naročnik Energetika Ljubljana, d.o.o.) Podroben opis predmeta javnega naročila je razviden iz razpisne dokumentacije .
Interne Kennung: JHL-32/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 549917