See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaštitna odjeća- Grupa 1. Hitna Grupa 2- Sanitet
Beschreibung: Zaštitna odjeća
Interne Kennung: 8/2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1 -Zaštitna odjeća - hitna medicina
Beschreibung: Grupa 1 -Zaštitna odjeća - hitna medicina
Interne Kennung: 8/2025-1