See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Băuturi fără alcool: Apă minerală și băuturi răcoritoare
Beschreibung: Furnizarea de produse alimentare: Băuturi fără alcool: Apă minerală si băuturi răcoritoare . Acordul cadru este fara reluarea competitiei si se va incheia pe o perioada de 2 ani cu maxim 3 operatori economici. Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor/informatiilor suplimentare cu 11 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4LD-VP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lotul 1. Apă minerală plata și apă minerală carbogazoasă
Beschreibung: Lotul 1. Apă minerală plata și apă minerală carbogazoasă
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Lotul 2. Băuturi răcoritoare carbonatate
Beschreibung: Lotul 2. Băuturi răcoritoare carbonatate
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Lotul 3- Bauturi racoritoare necarbonatate
Beschreibung: Lotul 3- Bauturi racoritoare necarbonatate
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Lotul 4-Ceai tip FuzeTea sau echivalent
Beschreibung: Lotul 4- Ceai tip FuzeTea sau echivalent
Interne Kennung: 4