See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van identificatie- en weegsystemen voor ophaalwagens inclusief onderhoudscontract
Beschreibung: De opdracht bestaat uit de levering en plaatsing van een vermoedelijke hoeveelheid van 30 stuks identificatie en weegsystemen voor montage op ophaalwagens voor de diftar inzameling van de verschillende huisvuilfracties. De leveringen zullen op afroep gebeuren over een periode van maximaal 4 jaar. Deze opdracht voorziet ook in het tien-jarige onderhoud van de identificatie- en weegsystemen.
Interne Kennung: PPP0UG-356/6003/OO 2025-TE-356
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42923100 Wiegemaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: OO 2025-TE-356_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42923100 Wiegemaschinen, 42965000 Datenverarbeitungsausrüstung