See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego, płynów dializacyjnych i materiałów endoskopowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa sprzętu jednorazowego, płynów dializacyjnych i materiałów endoskopowych - w 57 zadaniach
Interne Kennung: 15/Zp/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1-przyrządy do infuzji i transfuzji
Beschreibung: Część nr 1-przyrządy do infuzji i transfuzji
Interne Kennung: Część nr 1 - przyrządy do infuzji i transfuzji
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2-przyrządy do szybkiej i bezpiecznej infuzji
Beschreibung: Część nr 2-przyrządy do szybkiej i bezpiecznej infuzji
Interne Kennung: Część nr 2 - przyrządy do szybkiej i bezpiecznej infuzji
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3-rękawice chirurgiczne lateksowe bezpudrowe
Beschreibung: Część nr 3 -rękawice chirurgiczne lateksowe bezpudrowe
Interne Kennung: Część nr 3 - rękawice chirurgiczne lateksowe bezpudrowe
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4-rękawice wzmocnione
Beschreibung: Część nr 4-rękawice wzmocnione
Interne Kennung: Część nr 4 - rękawice wzmocnione
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5-rękawice diagnostyczne
Beschreibung: Część nr 5-rękawice diagnostyczne
Interne Kennung: Część nr 5 - rękawice diagnostyczne
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6-specjalistyka I
Beschreibung: Część nr 6-specjalistyka I
Interne Kennung: Część nr 6 - specjalistyka I
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7-specjalistyka II
Beschreibung: Część nr 7-specjalistyka II
Interne Kennung: Część nr 7 - specjalistyka II
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8-specjalistyka III
Beschreibung: Część nr 8-specjalistyka III
Interne Kennung: Część nr 8 - specjalistyka III
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9-specjalistyka IV
Beschreibung: Część nr 9-specjalistyka IV
Interne Kennung: Część nr 9 - specjalistyka IV
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10-specjalistyka V
Beschreibung: Część nr 10-specjalistyka V
Interne Kennung: Część nr 10 - specjalistyka V
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11-akcesoria Mindray, Altech
Beschreibung: Część nr 11-akcesoria Mindray, Altech
Interne Kennung: Część nr 11 - akcesoria Mindray, Altech
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12-akcesoria oddechowe
Beschreibung: Część nr 12-akcesoria oddechowe
Interne Kennung: Część nr 12 - akcesoria oddechowe
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13-elektrochirurgia
Beschreibung: Część nr 13-elektrochirurgia
Interne Kennung: Część nr 13 - elektrochirurgia
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14-dren do pompy płuczącej (hiteroskopia)
Beschreibung: Część nr 14-dren do pompy płuczącej (hiteroskopia)
Interne Kennung: Część nr 14 - dren do pompy płuczącej (hiteroskopia)
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15-siatki przepuklinowe
Beschreibung: Część nr 15-siatki przepuklinowe
Interne Kennung: Część nr 15 - siatki przepuklinowe
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16-igły injekcyjne i pobieranie leków
Beschreibung: Część nr 16-igły injekcyjne i pobieranie leków
Interne Kennung: Część nr 16 - igły injekcyjne i pobieranie leków
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17-kaniule do wlewań dożylnych
Beschreibung: Część nr 17-kaniule do wlewań dożylnych
Interne Kennung: Część nr 17 - kaniule do wlewań dożylnych
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18-przyrządy do pompy infuzyjnej ALARIS
Beschreibung: Część nr 18-przyrządy do pompy infuzyjnej ALARIS
Interne Kennung: Część nr 18 - przyrządy do pompy infuzyjnej ALARIS
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19-biopsja, drenaż
Beschreibung: Część nr 19-biopsja, drenaż
Interne Kennung: Część nr 19 - biopsja, drenaż
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20-sonda kriochirurgiczna
Beschreibung: Część nr 20-sonda kriochirurgiczna
Interne Kennung: Część nr 20 - sonda kriochirurgiczna
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21-żel do cewnikowania
Beschreibung: Część nr 21-żel do cewnikowania
Interne Kennung: Część nr 21 - żel do cewnikowania
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22-akcesoria do AIRVO
Beschreibung: Część nr 22-akcesoria do AIRVO
Interne Kennung: Część nr 22 - akcesoria do AIRVO
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23-chirurgia pochwy
Beschreibung: Część nr 23-chirurgia pochwy
Interne Kennung: Część nr 23 - chirurgia pochwy
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24-narzędzia sterylne
Beschreibung: Część nr 24-narzędzia sterylne
Interne Kennung: Część nr 24 - narzędzia sterylne
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25-taśma do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet
Beschreibung: Część nr 25-taśma do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet
Interne Kennung: Część nr 25 - taśma do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26-strzykawki
Beschreibung: Część nr 26-strzykawki
Interne Kennung: Część nr 26 - strzykawki
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27-toaleta bezwodna pacjenta
Beschreibung: Część nr 27-toaleta bezwodna pacjenta
Interne Kennung: Część nr 27 - toaleta bezwodna pacjenta
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28-toaleta wodna pacjenta
Beschreibung: Część nr 28-toaleta wodna pacjenta
Interne Kennung: Część nr 28 - toaleta wodna pacjenta
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 29-kondensat kwasu hialuronowego
Beschreibung: Część nr 29-kondensat kwasu hialuronowego
Interne Kennung: Część nr 29 -kondensat kwasu hialuronowego
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 30-dializaty
Beschreibung: Część nr 30-dializaty
Interne Kennung: Część nr 30 -dializaty
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 31-bezigłowe systemy infuzyjne, akcesoria neonatologiczne
Beschreibung: Część nr 31-bezigłowe systemy infuzyjne, akcesoria neonatologiczne
Interne Kennung: Część nr 31-bezigłowe systemy infuzyjne, akcesoria neonatologiczne
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 32-próżnociąg położniczy
Beschreibung: Część nr 32-próżnociąg położniczy
Interne Kennung: Część nr 32-próżnociąg położniczy
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 33-obwód do respiratora ParaPAC
Beschreibung: Część nr 33-obwód do respiratora ParaPAC
Interne Kennung: Część nr 33-obwód do respiratora ParaPAC
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35-wkłucia pośrednie, systemy zamknięte i bezigłowe
Beschreibung: Część nr 35-wkłucia pośrednie, systemy zamknięte i bezigłowe
Interne Kennung: Część nr 35-wkłucia pośrednie, systemy zamknięte i bezigłowe
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 36-staplery
Beschreibung: Część nr 36-staplery
Interne Kennung: Część nr 36-staplery
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37-materiały do EKG-USG
Beschreibung: Część nr 37-materiały do EKG-USG
Interne Kennung: Część nr 37-materiały do EKG-USG
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38-drobny sprzęt jałowy
Beschreibung: Część nr 38-drobny sprzęt jałowy
Interne Kennung: Część nr 38-drobny sprzęt jałowy
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39-drobne materiały niejałowe
Beschreibung: Część nr 39-drobne materiały niejałowe
Interne Kennung: Część nr 39-drobne materiały niejałowe
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 40-dreny do artropompy Linvatec
Beschreibung: Część nr 40-dreny do artropompy Linvatec
Interne Kennung: Część nr 40-dreny do artropompy Linvatec
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 41-zestaw do pomiaru rzutu serca PICCO
Beschreibung: Część nr 41-zestaw do pomiaru rzutu serca PICCO
Interne Kennung: Część nr 41-zestaw do pomiaru rzutu serca PICCO
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 42-retraktory, trokary, endostaplery
Beschreibung: Część nr 42-retraktory, trokary, endostaplery
Interne Kennung: Część nr 42-retraktory, trokary, endostaplery
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 43-akcesoria do ssaków Lifetime
Beschreibung: Część nr 43-akcesoria do ssaków Lifetime
Interne Kennung: Część nr 43-akcesoria do ssaków Lifetime
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 44-testy do badań wód płodowych
Beschreibung: Część nr 44-testy do badań wód płodowych
Interne Kennung: Część nr 44-testy do badań wód płodowych
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 45-kołnierze ratownicze regulowane
Beschreibung: Część nr 45-kołnierze ratownicze regulowane
Interne Kennung: Część nr 45-kołnierze ratownicze regulowane
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 46-akcesoria do monitora BeneView T8
Beschreibung: Część nr 46-akcesoria do monitora BeneView T8
Interne Kennung: Część nr 46-akcesoria do monitora BeneView T8
Los: LOT-0047
Titel: Część nr 47-czujnik typu Flo Track i przetwornik typu Tru Wave
Beschreibung: Część nr 47-czujnik typu Flo Track i przetwornik typu Tru Wave
Interne Kennung: Część nr 47-czujnik typu Flo Track i przetwornik typu Tru Wave
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 48-system aspiracyjno-próżniowy
Beschreibung: Część nr 48-system aspiracyjno-próżniowy
Interne Kennung: Część nr 48-system aspiracyjno-próżniowy
Los: LOT-0049
Titel: Część nr 49-akcesoria do wspomagania oddechu u noworodków
Beschreibung: Część nr 49-akcesoria do wspomagania oddechu u noworodków
Interne Kennung: Część nr 49-akcesoria do wspomagania oddechu u noworodków
Los: LOT-0050
Titel: Część nr 50-akcesoria do Resuscitaire
Beschreibung: Część nr 50-akcesoria do Resuscitaire
Interne Kennung: Część nr 50-akcesoria do Resuscitaire
Los: LOT-0051
Titel: Część nr 51-woda sterylna, wkłucia, prowadnica
Beschreibung: Część nr 51-woda sterylna, wkłucia, prowadnica
Interne Kennung: Część nr 51-woda sterylna, wkłucia, prowadnica
Los: LOT-0052
Titel: Część nr 52-zestawy do wkłuć centralnych z technologią Arrowg+ard
Beschreibung: Część nr 52-zestawy do wkłuć centralnych z technologią Arrowg+ard
Interne Kennung: Część nr 52-zestawy do wkłuć centralnych z technologią Arrowg+ard
Los: LOT-0053
Titel: Część nr 53-akcesoria do laktatora Symphony Medela
Beschreibung: Część nr 53-akcesoria do laktatora Symphony Medela
Interne Kennung: Część nr 53-akcesoria do laktatora Symphony Medela
Los: LOT-0054
Titel: Część nr 54-sprzęt endoskopowy
Beschreibung: Część nr 54-sprzęt endoskopowy
Interne Kennung: Część nr 54-sprzęt endoskopowy
Los: LOT-0055
Titel: Część nr 55-testy ureazowe
Beschreibung: Część nr 55-testy ureazowe
Interne Kennung: Część nr 55-testy ureazowe
Los: LOT-0056
Titel: Część nr 56-akcesoria endoskopowe
Beschreibung: Część nr 56-akcesoria endoskopowe
Interne Kennung: Część nr 56-akcesoria endoskopowe
Los: LOT-0057
Titel: Część nr 57-kleszczyki i igła endoskopowa
Beschreibung: Część nr 57-kleszczyki i igła endoskopowa
Interne Kennung: Część nr 57-kleszczyki i igła endoskopowa
Los: LOT-0058
Titel: Część nr 34-igły PP-dreny redona
Beschreibung: Część nr 34-igły PP-dreny redona
Interne Kennung: Część nr 34-igły PP-dreny redona