2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych dla 7 placówek Miasta Włocławek” w ramach projektu pn. „Dostosowanie kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy - część I”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych dla 7 placówek Miasta Włocławek” w ramach projektu pn. „Dostosowanie kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy - część I”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach Priorytetu 8. Fundusze Europejskie na wsparcie w obszarze rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działania 08.16 Kształcenie zawodowe ZITy regionalne, nr projektu FEKP.08.16-IZ.00-0001/24. Zadanie (część) nr 1 pn.: Dostawa sprzętu komputerowego. 1) Komputer TYP 1 - 93 szt. 2) Komputer TYP 2 - 6 szt. 3) Komputer TYP 3 - 15 szt. 4) Komputer TYP 4 - 1 szt. 5) Komputer TYP 5 - 15 szt. 6) Komputer TYP 6 - 16 szt. 7) Monitor TYP 1 - 63 szt. 8) Monitor TYP 2 - 51 szt. 9) Monitor TYP 3 - 16 szt. 10) Monitor TYP 4 - 8 szt. 11) Monitor TYP 5 - 8 szt. 12) Monitor TYP 6 - 16 szt. 13) Laptop - 23 szt. 14) Procesor TYP 1 - 4 szt. 15) Procesor TYP 2 - 4 szt. 16) Procesor TYP 3 - 4 szt. 17) Procesor TYP 4 - 4 szt. 18) Radiator procesora - 4 szt. 19) Płyta główna TYP 1 - 8 szt. 20) Płyta główna TYP 2 - 4 szt. 21) Płyta główna TYP 3 - 4 szt. 22) Pamięć RAM TYP 1 - 12 kpl. 23) Pamięć RAM TYP 2 - 4 kpl. 24) Dysk SSD TYP 1 - 8 szt. 25) Dysk SSD TYP 2 - 8 szt. 26) Dysk SSD TYP 3 - 8 szt. 27) Dysk SSD TYP 4 - 8 szt. 28) Karta graficzna TYP 1 - 8 szt. 29) Karta graficzna TYP 2 - 8 szt. 30) Zasilacz ATX - 16 szt. 31) Obudowa PC - 16 szt. 32) Kabel wideo - 17 szt. 33) Drukarka laserowa - 1 szt. 34) Skaner - 1 szt. 35) Drukarka 3D - 2 szt. 36) Głośniki - 1 kpl. 37) Torba na laptopa - 8 szt. 38) Mysz komputerowa - 8 szt. 39) Przełącznik sieciowy TYP 1 - 30 szt. 40) Przełącznik sieciowy TYP 2 - 15 szt. 41) Panel krosowniczy - 30 szt. 42) Zaciskarka wtyków - 15 szt. 43) Ściągacz izolacji - 15 szt. 44) Narzędzie uderzeniowe - 15 szt. 45) Monitor interaktywny TYP 1 - 6 szt. 46) Monitor interaktywny TYP 2 - 9 szt. 47) Statyw mobilny - 5 szt. 48) Projektor - 1 szt. 49) Pakiet oprogramowania biurowego - 139 szt. Zadanie (część) nr 2 pn.: Dostawa drona 1) Dron - 1 szt.
Interne Kennung: IZ.ZP.271.23.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30237200 Computerzubehör, 32322000 Multimediaausrüstung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213300 Tischcomputer, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung: Zadanie (część) nr 1 pn.: Dostawa sprzętu komputerowego. 1) Komputer TYP 1 - 93 szt. 2) Komputer TYP 2 - 6 szt. 3) Komputer TYP 3 - 15 szt. 4) Komputer TYP 4 - 1 szt. 5) Komputer TYP 5 - 15 szt. 6) Komputer TYP 6 - 16 szt. 7) Monitor TYP 1 - 63 szt. 8) Monitor TYP 2 - 51 szt. 9) Monitor TYP 3 - 16 szt. 10) Monitor TYP 4 - 8 szt. 11) Monitor TYP 5 - 8 szt. 12) Monitor TYP 6 - 16 szt. 13) Laptop - 23 szt. 14) Procesor TYP 1 - 4 szt. 15) Procesor TYP 2 - 4 szt. 16) Procesor TYP 3 - 4 szt. 17) Procesor TYP 4 - 4 szt. 18) Radiator procesora - 4 szt. 19) Płyta główna TYP 1 - 8 szt. 20) Płyta główna TYP 2 - 4 szt. 21) Płyta główna TYP 3 - 4 szt. 22) Pamięć RAM TYP 1 - 12 kpl. 23) Pamięć RAM TYP 2 - 4 kpl. 24) Dysk SSD TYP 1 - 8 szt. 25) Dysk SSD TYP 2 - 8 szt. 26) Dysk SSD TYP 3 - 8 szt. 27) Dysk SSD TYP 4 - 8 szt. 28) Karta graficzna TYP 1 - 8 szt. 29) Karta graficzna TYP 2 - 8 szt. 30) Zasilacz ATX - 16 szt. 31) Obudowa PC - 16 szt. 32) Kabel wideo - 17 szt. 33) Drukarka laserowa - 1 szt. 34) Skaner - 1 szt. 35) Drukarka 3D - 2 szt. 36) Głośniki - 1 kpl. 37) Torba na laptopa - 8 szt. 38) Mysz komputerowa - 8 szt. 39) Przełącznik sieciowy TYP 1 - 30 szt. 40) Przełącznik sieciowy TYP 2 - 15 szt. 41) Panel krosowniczy - 30 szt. 42) Zaciskarka wtyków - 15 szt. 43) Ściągacz izolacji - 15 szt. 44) Narzędzie uderzeniowe - 15 szt. 45) Monitor interaktywny TYP 1 - 6 szt. 46) Monitor interaktywny TYP 2 - 9 szt. 47) Statyw mobilny - 5 szt. 48) Projektor - 1 szt. 49) Pakiet oprogramowania biurowego - 139 szt.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30237200 Computerzubehör, 32322000 Multimediaausrüstung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa drona
Beschreibung: Zadanie (część) nr 2 pn.: Dostawa drona 1) Dron - 1 szt.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge