594300-2025 - Wettbewerb
Polen – Heizöle – Dostawa oleju opałowego do celów energetycznych dla 16 WOG w Drawsku Pomorskim
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oleju opałowego do celów energetycznych dla 16 WOG w Drawsku Pomorskim
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa oleju opałowego do celów energetycznych dla 16 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Drawsku Pomorskim z przeznaczeniem dla Grupy Zabezpieczenia Drawsko Pomorskie, Grupy Zabezpieczenia Wałcz (Wałcz Strzelnica, Skład Cybowo, 21 CPL Nadarzyce), spełniający wymagania określone w PN-C 96024:2011 lub równoważne. 2. Miejscem dostawy przedmiotu umowy są Grupy Zabezpieczenia, zwane w dalszej treści umowy Odbiorcami, zgodnie z „Harmonogramem dostaw” 3. Olej opałowy należy dostarczać cysternami samochodowymi, spełniającymi europejskie standardy emisji spalin z zachowaniem deklarowanego standardu EURO, z zaplombowanymi komorami autocysterny, zgodnie z wymaganymi normami, wyposażonymi w końcówki wlewowe z zalegalizowanym „odmierzaczem" w jednostkach miary - litr. 4. Olej opałowy należy dostarczać z zachowaniem wszystkich obowiązujących przepisów, w tym regulujących przewóz materiałów niebezpiecznych według RID/ADR. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ. 6. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania koncesji na obrót paliwami ciekłymi. .
Interne Kennung367/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135000 Heizöle
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa oleju opałowego do celów energetycznych dla 16 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Drawsku Pomorskim
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa oleju opałowego do celów energetycznych dla 16 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Drawsku Pomorskim z przeznaczeniem dla Grupy Zabezpieczenia Drawsko Pomorskie, Grupy Zabezpieczenia Wałcz (Wałcz Strzelnica, Skład Cybowo, 21 CPL Nadarzyce), spełniający wymagania określone w PN-C 96024:2011 lub równoważne. 2. Miejscem dostawy przedmiotu umowy są Grupy Zabezpieczenia, zwane w dalszej treści umowy Odbiorcami, zgodnie z „Harmonogramem dostaw” 3. Olej opałowy należy dostarczać cysternami samochodowymi, spełniającymi europejskie standardy emisji spalin z zachowaniem deklarowanego standardu EURO, z zaplombowanymi komorami autocysterny, zgodnie z wymaganymi normami, wyposażonymi w końcówki wlewowe z zalegalizowanym „odmierzaczem" w jednostkach miary - litr. 4. Olej opałowy należy dostarczać z zachowaniem wszystkich obowiązujących przepisów, w tym regulujących przewóz materiałów niebezpiecznych według RID/ADR. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ. 6. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania koncesji na obrót paliwami ciekłymi.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy Pzp w ramach, którego zakłada, że szacowana wielkość prawa opcji nie przekroczy 95 % zamówienia podstawowego. O skorzystaniu przez Zamawiającego z opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę od-rębnym pismem/oświadczeniem, dostarczonym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawo-we w czasie trwania umowy.