594305-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen – EOA Opvang Oekraïners op een schip en beveiligingsdiensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEOA Opvang Oekraïners op een schip en beveiligingsdiensten
BeschreibungDe opdracht betreft een overheidsopdracht. De volgende levering van goederen en diensten maken onderdeel uit van deze aanbesteding: Perceel 1 Levering van goederen: • Een schip met voldoende kamers, bedden, en douches voor ten minste 100 personen. Levering van diensten: • Personeel aan boord, te denken valt aan een technisch medewerker, een kok, een hotelmanager en een nachtwacht. • Facilitaire diensten: hieronder verstaan we dat de Opdrachtnemer de catering, hotelmanagement, housekeeping, wasservice (linnengoed) en BHV verzorgt. Perceel 2 • Beveiliging op en van het schip; De opdracht betreft het verlenen van beveiligingsdiensten voor Oekraïners op de gemeente Urk met als doel te voorzien in veiligheid en beveiliging zie Offerteaanvraag
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDe aanbesteding wordt uitgevoerd onder de werking van de aanbestedingswet 2012. De opdracht wordt aanbesteed door middel van de Europese Openbare procedure overeenkomstig de delen 1,2,en 4 van de aanbestedingswet 2012
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34500000 Schiffe und Boote, 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
TitelOpvang Oekraïners op een schip inclusief facilitaire dienstverlening
BeschreibungPerceel 1 Levering van goederen: • Een schip met voldoende kamers, bedden, en douches voor ten minste 100 personen. Levering van diensten: • Personeel aan boord, te denken valt aan een technisch medewerker, een kok, een hotelmanager en een nachtwacht. • Facilitaire diensten: hieronder verstaan we dat de Opdrachtnemer de catering, hotelmanagement, housekeeping, wasservice (linnengoed) en BHV verzorgt. Zie Offerteaanvraag
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34500000 Schiffe und Boote
Optionen
Beschreibung der OptionenEr zijn geen aanvullende opties
LosLOT-0002
TitelBeveiligingsdiensten
BeschreibungPerceel 2 Beveiliging op en van het schip; De opdracht betreft het verlenen van beveiligingsdiensten voor Oekraïners op de gemeente Urk met als doel te voorzien in veiligheid en beveiliging. Zie Offerteaanvraag
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten