2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego oraz tłuszczów zwierzęcych .
Beschreibung: Dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego oraz tłuszczów zwierzęcych z podziałem na 9 części. Część nr 1 - dostawa mięsa czerwonego - Toruń Część nr 2 - dostawa wędlin z mięsa czerwonego - Toruń Część nr 3 - dostawa tłuszczów zwierzęcych - Toruń Część nr 4 - dostawa mięsa czerwonego - Inowrocław Część nr 5 - dostawa wędlin z mięsa czerwonego - Inowrocław Część nr 6 - dostawa tłuszczów zwierzęcych - Inowrocław Część nr 7 - dostawa mięsa czerwonego Część nr 8 - dostawa wędlin z mięsa czerwonego Część nr 9 - dostawa tłuszczów zwierzęcych
Interne Kennung: D/49/12WOG/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Dostawa mięsa czerwonego - Toruń
Beschreibung: Część nr 1 - Dostawa mięsa czerwonego - Toruń - zgodnie z załącznikiem do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 300% wartości umowy podstawowej - zgodnie z SWZ oraz załącznikami stanowiącymi integralna całość
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Dostawa wędlin z mięsa czerwonego - Toruń
Beschreibung: Część nr 2 - Dostawa wędlin z mięsa czerwonego - Toruń - zgodnie z załącznikiem do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 2
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Dostawa tłuszczów zwierzęcych - Toruń
Beschreibung: Część nr 3 - Dostawa tłuszczów zwierzęcych - Toruń - zgodnie z załącznikiem do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Dostawa mięsa czerwonego - Inowrocław
Beschreibung: Część nr 4 - Dostawa mięsa czerwonego - Inowrocław - zgodnie z załącznikiem do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Dostawa wędlin z mięsa czerwonego - Inowrocław
Beschreibung: Część nr 5 - Dostawa wędlin z mięsa czerwonego - Inowrocław - zgodnie z załącznikiem do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Dostawa tłuszczów zwierzęcych - Inowrocław
Beschreibung: Część nr 6 - Dostawa tłuszczów zwierzęcych - Inowrocław - zgodnie z załącznikiem do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Dostawa mięsa czerwonego
Beschreibung: Część nr 7 - Dostawa mięsa czerwonego - zgodnie z załącznikiem do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Dostawa wędlin z mięsa czerwonego
Beschreibung: Część nr 8 - Dostawa wędlin z mięsa czerwonego - zgodnie z załącznikiem do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Dostawa tłuszczów zwierzęcych
Beschreibung: Część nr 9 - Dostawa tłuszczów zwierzęcych - zgodnie z załącznikiem do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 9