594308-2026 - Wettbewerb
Polen – Chromatografen – Dostawa modułowego systemu wysokosprawnej chromatografii cieczowej HPLC dla Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa modułowego systemu wysokosprawnej chromatografii cieczowej HPLC dla Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa modułowego systemu wysokosprawnej chromatografii cieczowej HPLC, zwanego dalej „sprzętem”, dla Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Zamówienie obejmuje: a) dostawę, montaż i instalację, konfigurację, uruchomienie i sprawdzenie wszystkich modułów sprzętu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, b) przeprowadzenie dwudniowego szkolenia dla wskazanych pracowników Zamawiającego (maksymalnie 4 osób) z zakresu obsługi sprzętu. 3. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38432200-4 (chromatografy). 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 do SWZ. 5. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, Instytut Fizyki Doświadczalnej, Zakład Biomateriałów i Fizyki Medycznej, ul. Kładki 24/63, 80-822 Gdańsk. 6. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 24 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ. 7. Zamawiający po zawarciu umowy przewiduje ubieganie się o 0% stawkę podatku VAT na podstawie art. 83 ust. 14 pkt 1 ustawy z 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 775 z późn. zm.) – w zakresie zestawów komputerowych stacjonarnych oraz monitora.
Interne Kennung5B10.291.1.99.2026.MZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa modułowego systemu wysokosprawnej chromatografii cieczowej HPLC, zwanego dalej „sprzętem”, dla Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Zamówienie obejmuje: a) dostawę, montaż i instalację, konfigurację, uruchomienie i sprawdzenie wszystkich modułów sprzętu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, b) przeprowadzenie dwudniowego szkolenia dla wskazanych pracowników Zamawiającego (maksymalnie 4 osób) z zakresu obsługi sprzętu. 3. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38432200 (chromatografy). 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 do SWZ. 5. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, Instytut Fizyki Doświadczalnej, Zakład Biomateriałów i Fizyki Medycznej, ul. Kładki 24/63, 80-822 Gdańsk. 6. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 24 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ. 7. Zamawiający po zawarciu umowy przewiduje ubieganie się o 0% stawkę podatku VAT na podstawie art. 83 ust. 14 pkt 1 ustawy z 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 775 z późn. zm.) – w zakresie zestawu komputerowego stacjonarnego oraz monitora.