See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych i odpadów z oczyszczalni ścieków w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych i zamieszkałych położonych na terenie Miasta Dęblin i z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz odpadów z oczyszczalni ścieków Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Oferowany sposób zagospodarowania musi być przeprowadzony w sposób zgodny z hierarchią sposobów postępowania z odpadami, w szczególności z opisanymi w załącznikach nr 1 i nr 2 do ustawy z 14 grudnia 2012 r. o odpadach (tekst jednolity: Dz.U. z 2023 r., poz. 1587 ze zm.), procesami odzysku lub unieszkodliwiania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/5/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (kod odpadu: 20 03 01) pochodzących od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych i zamieszkałych położonych na terenie Miasta Dęblin. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 300 Mg. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach opcji (bez zamówienia podstawowego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 2 100 Mg. Forma przekazania odpadów Wykonawcy – luzem z wykorzystaniem pojazdów bezpylnych. Transport odpadów zapewnia Zamawiający. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca przyjmował niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne bezpośrednio do instalacji komunalnych i/lub instalacji przeznaczonych do termicznego przekształcania odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z opcji, która polegać będzie na zwiększeniu masy odpadów przewidzianych do zagospodarowania. Zamawiający będzie mógł skorzystać z opcji w sytuacji, gdy wykorzystane zostaną masy odpadów do zagospodarowania określone dla zamówienia podstawowego (gwarantowanego), w okresie nie przekraczającym terminu, na który została zawarta umowa. Opcja realizowana będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe (gwarantowane). Decyzja o usługach objętych opcją uzależniona będzie od decyzji Zamawiającego, podczas gdy na Wykonawcę nałożony zostaje obowiązek realizacji usług do ustalonego w ramach opcji poziomu na warunkach zawartej umowy, bez konieczności negocjacji między stronami. Do celów porównania ofert w zakresie kryterium ceny brana będzie pod uwagę wartość oferty skalkulowana dla maksymalnej wielkości zamówienia w danym zadaniu (zamówienie podstawowe + opcja).
Los: LOT-0002
Titel: 2. Odpady ulegające biodegradacji (w tym bioodpady)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu odpadów ulegających biodegradacji, w tym bioodpadów (kod odpadu: 20 02 01) pochodzących od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych i zamieszkałych położonych na terenie Miasta Dęblin i z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Jagiellońskiej 25 w Dęblinie. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 10 Mg. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach opcji (bez zamówienia podstawowego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 890 Mg. Forma przekazania odpadów Wykonawcy – luzem, w przypadku nierozdrobnionej masy organicznej pochodzącej z pielęgnacji terenów zielonych (parki, skwery, trawniki) oraz w workach, przy użyciu samochodów specjalistycznych, w tym również bezpylnych. Transport odpadów zapewnia Zamawiający. Odpady ulegające biodegradacji muszą zostać poddane przetwarzaniu w procesie odzysku R3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Ustabilizowane komunalne osady ściekowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu: 19 08 05) pochodzących z oczyszczalni ścieków Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. - Nadwiślanka 70, 08-540 Stężyca. Osady poddawane są procesowi suszenia i występują w postaci sypkiej lub półsypkiej. Średnia gęstość nasypowa wynosi 306 kg/m3. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 50 Mg. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach opcji (bez zamówienia podstawowego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 250 Mg. Forma przekazania odpadów Wykonawcy – luzem. Transport odpadów z oczyszczalni ścieków Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. (Nadwiślanka 70, 08-540 Stężyca) zapewnia Wykonawca, załadunek po stronie Zamawiającego. Ustabilizowane osady ściekowe muszą zostać poddane przetwarzaniu w procesie odzysku R3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Skratki i zawartość piaskowników
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu skratek (kod odpadu 19 08 01) i zawartości piaskowników (kod odpadu: 19 08 02) pochodzących z oczyszczalni ścieków Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. - Nadwiślanka 70, 08-540 Stężyca. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) w okresie realizacji zamówienia wynosi: skratki – 5 Mg, zawartość piaskowników – 5 Mg. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach opcji (bez zamówienia podstawowego) w okresie realizacji zamówienia wynosi: skratki – 20 Mg, zawartość piaskowników – 20 Mg. Forma przekazania odpadów Wykonawcy – luzem, przy użyciu pojazdów specjalistycznych, z zapewnieniem odpowiedniego zabezpieczenia przed rozwiewaniem, pyleniem lub wyciekami. Transport odpadów zapewnia Zamawiający. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Los: LOT-0005
Titel: 5. Tworzywa sztuczne i metale oraz opakowania z metali i tworzyw sztucznych i opakowania wielomateriałowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych i zamieszkałych położonych na terenie Miasta Dęblin i z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Jagiellońskiej 25 w Dęblinie. Przedmiot zamówienia obejmuje zagospodarowanie odpadów z tworzyw sztucznych i metali oraz opakowań z metali i tworzyw sztucznych i opakowań wielomateriałowych (kod odpadu: 20 01 99 lub 15 01 02). Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 5 Mg. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach opcji (bez zamówienia podstawowego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 250 Mg. Forma przekazania odpadów Wykonawcy – luzem lub w workach, przy użyciu samochodów skrzyniowych lub bezpylnych. Transport odpadów zapewnia Zamawiający. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Papier i tektura oraz opakowania z papieru i tektury
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych i zamieszkałych położonych na terenie Miasta Dęblin i z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Jagiellońskiej 25 w Dęblinie. Przedmiot zamówienia obejmuje zagospodarowanie odpadów z papieru i tektury oraz opakowań z papieru i tektury (kod odpadu: 20 01 01 lub 15 01 01). Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 20 Mg. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach opcji (bez zamówienia podstawowego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 180 Mg. Forma przekazania odpadów Wykonawcy – luzem lub w workach, przy użyciu samochodów skrzyniowych lub bezpylnych. Transport odpadów zapewnia Zamawiający. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Szkło i opakowania ze szkła
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych i zamieszkałych położonych na terenie Miasta Dęblin i z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Jagiellońskiej 25 w Dęblinie. Przedmiot zamówienia obejmuje zagospodarowanie odpadów ze szkła i opakowań ze szkła (kod odpadu: 20 01 02 lub 15 01 07). Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 2 Mg. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach opcji (bez zamówienia podstawowego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 198 Mg. Forma przekazania odpadów Wykonawcy – luzem lub w workach, przy użyciu samochodów skrzyniowych lub bezpylnych. Transport odpadów zapewnia Zamawiający. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Popioły paleniskowe z gospodarstw domowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu popiołów paleniskowych z gospodarstw domowych (kod odpadu: ex 20 01 99 lub 20 03 99) pochodzącego od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta Dęblin i z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Jagiellońskiej 25 w Dęblinie. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 5 Mg. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach opcji (bez zamówienia podstawowego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 215 Mg. Forma przekazania odpadów Wykonawcy – w workach lub luzem, przy użyciu pojazdów skrzyniowych lub bezpylnych. Transport odpadów zapewnia Zamawiający. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu zmieszanych odpadów z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 (kod odpadu: 17 01 07) pochodzącego od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta Dęblin i z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Jagiellońskiej 25 w Dęblinie. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 10 Mg. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach opcji (bez zamówienia podstawowego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 640 Mg. Forma przekazania odpadów Wykonawcy – w workach lub luzem. Transport odpadów z PSZOK (ul. Jagiellońska 25, 08-530 Dęblin) zapewnia Wykonawca, załadunek po stronie Zamawiającego. Zmieszanych odpadów z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 (kod odpadu: 17 01 07) muszą zostać zagospodarowane zgodnie z art. 101a ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (tekst jednolity: Dz.U. z 2023 r., poz. 1587 ze zm.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 20 01 27
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu farb, tuszy, farb drukarskich, klei, lepiszczy i żywic innych niż wymienione w 20 01 27 (kod odpadu: 20 01 28) pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta Dęblin i z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Jagiellońskiej 25 w Dęblinie. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 0,01 Mg. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach opcji (bez zamówienia podstawowego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 1 Mg. Forma przekazania odpadów Wykonawcy – w paletopojemnikach lub luzem, przy użyciu samochodów skrzyniowych. Transport odpadów zapewnia Zamawiający. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Inne odpady nieulegające biodegradacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu innych odpadów nieulegających biodegradacji (kod odpadu: 20 02 03) pochodzących od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych położonych na terenie Miasta Dęblin. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 30 Mg. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach opcji (bez zamówienia podstawowego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 30 Mg. Forma przekazania odpadów Wykonawcy – luzem, przy użyciu samochodów bezpylnych. Transport odpadów zapewnia Zamawiający. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Zużyte opony
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu zużytych opon (kod odpadu: 16 01 03) pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta Dęblin i z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Jagiellońskiej 25 w Dęblinie. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 1 Mg. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach opcji (bez zamówienia podstawowego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 33 Mg. Forma przekazania odpadów Wykonawcy – luzem, przy użyciu samochodów skrzyniowych. Transport odpadów zapewnia Zamawiający. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych (igły, strzykawki)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych – igły, strzykawki (kod odpadu: 20 01 99) pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta Dęblin i z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Jagiellońskiej 25 w Dęblinie. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 0,001 Mg. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach opcji (bez zamówienia podstawowego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 0,01 Mg. Forma przekazania odpadów Wykonawcy – w workach, przy użyciu samochodów skrzyniowych. Transport odpadów z PSZOK (ul. Jagiellońska 25, 08-530 Dęblin) zapewnia Wykonawca, załadunek po stronie Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określony został w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Los: LOT-0014
Titel: 14. Przeterminowane lekarstwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu przeterminowanych lekarstw (kod odpadu: 20 01 32) pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta Dęblin i z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Jagiellońskiej 25 w Dęblinie. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego (gwarantowanego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 0,001 Mg. Ilość odpadów do zagospodarowania w ramach opcji (bez zamówienia podstawowego) w okresie realizacji zamówienia wynosi 0,02 Mg. Forma przekazania odpadów Wykonawcy – w workach. Transport odpadów z PSZOK (ul. Jagiellońska 25, 08-530 Dęblin) zapewnia Wykonawca, załadunek po stronie Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 14