2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoon - Voortgezet Onderwijs van Amsterdam
Beschreibung: Stichting Voortgezet Onderwijs van Amsterdam is middels deze aanbesteding op zoek naar een contractpartner voor het leveren van schoonmaakdienstverlening op haar 10 locaties. Circa EUR 8.850.000- exclusief BTW, bij gebruik maken van alle verleng opties. Dit is een raming, gebaseerd op een geschatte gemiddelde indexatie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Schoon - Stichting Voortgezet Onderwijs van Amsterdam
Beschreibung: Schoonmaakdienstverlening voor alle locaties van VOvA Circa EUR 8.845.000,- exclusief BTW, bij gebruik maken van alle verleng opties. Dit is een raming, gebaseerd op een geschatte gemiddelde indexatie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: geen