594328-2026 - Wettbewerb
Litauen – Spezialausbildung – Mokymo paslaugos, Projektas „Specialistų mokymas ir kvalifikacijos kėlimas“
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mokymo paslaugos, Projektas „Specialistų mokymas ir kvalifikacijos kėlimas“
Beschreibung: Mokymo paslaugos tema „Efektyvus viešasis kalbėjimas ir komunikacija: įgūdžių lavinimas praktikoje“.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Perkamos kitos ir socialinės paslaugos
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0