See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lempäälän Ruskea-ahteen hiekkatekonurmikenttä
Beschreibung: Hankinta koskee hiekkatekonurmikentän rakentamista Ruskea-ahteen lähiliikuntapaikalle. Suunnitellun kentän mitat ovat 35 x 62 metriä. Kyseisellä alueella sijaitsee tällä hetkellä jääkiekkokaukalo sekä puisto, jossa on leikkivälineitä. Hankinta koskee vain hiekkatekonurmikenttää asennettuna tarjouspyynnön liitteen 1 mukaisesti.
Interne Kennung: DPS104/2
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000