594362-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – Opravy a údržba traktorů značky Antonio Carraro
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpravy a údržba traktorů značky Antonio Carraro
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou komplexní servisní služby spočívající v opravách a údržbě traktorů značky Antonio Carraro pro Lesy hl. m. Prahy včetně dodávky náhradních dílů a servisních prohlídek, v rozsahu rámcové dohody o poskytování služeb (dále jen “smlouva”) a jejích příloh.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2026/116