See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026
Beschreibung: Procedura otwarta. Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026r.
Interne Kennung: S.270.1.2.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1/2026 - Leśnictwo Brodniczka
Beschreibung: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026r. (Leśnictwo Brodniczka) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Interne Kennung: część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77210000 Holzgewinnung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30 % Wartości Przedmiotu Umowy
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2/2026 - Leśnictwo Płociczno
Beschreibung: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026r. (Leśnictwo Płociczno) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3/2026 - Leśnictwo Okalewo
Beschreibung: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026r. (Leśnictwo Okalewo) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4/2026 - Leśnictwo Kłuśno
Beschreibung: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026r. (Leśnictwo Kłuśno) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Interne Kennung: część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5/2026 - Leśnictwo Urszulewo
Beschreibung: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026r. (Leśnictwo Urszulewo) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Interne Kennung: część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6/2026 - Leśnictwo Sosnowo
Beschreibung: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026r. (Leśnictwo Sosnowo) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Interne Kennung: część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7/2026 - Leśnictwo Ugoszcz
Beschreibung: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026r. (Leśnictwo Ugoszcz) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Interne Kennung: część nr7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8/2026 - Leśnictwo Kamienica
Beschreibung: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026r. (Leśnictwo Kamienica) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Interne Kennung: część nr8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9/2026 - Leśnictwo Koziołek
Beschreibung: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026r. (Leśnictwo Koziołek) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Interne Kennung: część nr9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10/2026 - Leśnictwo Karnkowo
Beschreibung: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026r. (Leśnictwo Karnkowo) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Interne Kennung: część nr10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11/2026 - Leśnictwo Głęboczek
Beschreibung: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026r. (Leśnictwo Głęboczek) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Interne Kennung: część nr11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12/2026 - Leśnictwo Huta
Beschreibung: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026r. (Leśnictwo Huta) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Interne Kennung: część nr12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13/2026 - Leśnictwo Podole
Beschreibung: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026r. (Leśnictwo Podole) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Interne Kennung: część nr13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14/2026 - Leśnictwo Jasień
Beschreibung: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026r. (Leśnictwo Jasień). Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Interne Kennung: część nr14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15/2026 - Leśnictwo Wielgie
Beschreibung: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026r. (Leśnictwo Wielgie) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Interne Kennung: część nr15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16/2026 - Szkółka Okalewo
Beschreibung: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu gospodarki szkółkarskiej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026r. (Szkółka Okalewo) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Interne Kennung: część nr16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17/2026 - pełnienia dyżuru w Punkcie Alarmowo-Dyspozycyjnym
Beschreibung: ,,Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026” Opis: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Skrwilno w roku 2026r. Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa standard technologii wykonawstwa prac leśnych - tj. zał. do SWZ. Szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji zawiera zał do SWZ.
Interne Kennung: część nr17
Haupteinstufung (cpv): 75251120 Waldbrandbekämpfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77211500 Baumpflege