594367-2026 - Wettbewerb
Polen – Programmierung – Świadczenie usługi utrzymania i rozwoju Systemu Punktu Informacyjnego do spraw Telekomunikacji
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi utrzymania i rozwoju Systemu Punktu Informacyjnego do spraw Telekomunikacji
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania i rozwoju Systemu Punktu Informacyjnego do spraw Telekomunikacji. Zamówienie podstawowe obejmuje: 1) Usługę utrzymania Systemu; 2) Usługa utworzenia Aplikacji PRL; 3) Usługa realizacji Zleceń w wymiarze 100 roboczogodzin. Zamówienie w ramach prawa opcji: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania na podstawie art. 441 Ustawy z prawa opcji. Zamówienie w ramach prawa opcji obejmuje: 1) Usługa utrzymania Systemu; 2) Usługa migracji i rozbudowy CBO; 3) Usługa utworzenia Portalu mapowego PIT; 4) Usługa rozbudowy API PIT; 5) Usługa realizacji Zleceń w wymiarze maksymalnie do 1000 roboczogodzin. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest jego wyłącznym prawem i uzależnione jest od stwierdzonych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość realizacji zamówienia w ramach Prawa Opcji, w niepełnym zakresie i zlecenia tylko części, w zależności od stwierdzonych przez Zamawiającego potrzeb i posiadanych środków finansowych przez Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie jedynie w zakresie wskazanym przez Zamawiającego w składanym przez niego oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający zastrzega sobie możliwość realizacji zamówienia w ramach prawa opcji przez cały okres trwania realizacji umowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Projektu umowy oraz Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Termin realizacji zamówienia: do 18 miesięcy od dnia podpisania umowy, w tym: 1) zamówienie podstawowe do 6 miesięcy od dnia podpisania umowy jednak nie później niż do dnia 31.03.2027 r., 2) zamówienie z prawa opcji do 18 miesięcy od dnia podpisania umowy jednak nie później niż do dnia 31.03.2028 r. Szczegółowy harmonogram wykonania zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy.
Interne KennungBA.WZP.26.15.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72243000 Programmierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung, 72261000 Software-Unterstützung, 72262000 Software-Entwicklung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania i rozwoju Systemu Punktu Informacyjnego do spraw Telekomunikacji. Zamówienie podstawowe obejmuje: 1) Usługę utrzymania Systemu; 2) Usługa utworzenia Aplikacji PRL; 3) Usługa realizacji Zleceń w wymiarze 100 roboczogodzin. Zamówienie w ramach prawa opcji: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania na podstawie art. 441 Ustawy z prawa opcji. Zamówienie w ramach prawa opcji obejmuje: 1) Usługa utrzymania Systemu; 2) Usługa migracji i rozbudowy CBO; 3) Usługa utworzenia Portalu mapowego PIT; 4) Usługa rozbudowy API PIT; 5) Usługa realizacji Zleceń w wymiarze maksymalnie do 1000 roboczogodzin. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest jego wyłącznym prawem i uzależnione jest od stwierdzonych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość realizacji zamówienia w ramach Prawa Opcji, w niepełnym zakresie i zlecenia tylko części, w zależności od stwierdzonych przez Zamawiającego potrzeb i posiadanych środków finansowych przez Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie jedynie w zakresie wskazanym przez Zamawiającego w składanym przez niego oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający zastrzega sobie możliwość realizacji zamówienia w ramach prawa opcji przez cały okres trwania realizacji umowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Projektu umowy oraz Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie w ramach prawa opcji: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania na podstawie art. 441 Ustawy z prawa opcji. Zamówienie w ramach prawa opcji obejmuje: 1) Usługa utrzymania Systemu; 2) Usługa migracji i rozbudowy CBO; 3) Usługa utworzenia Portalu mapowego PIT; 4) Usługa rozbudowy API PIT; 5) Usługa realizacji Zleceń w wymiarze maksymalnie do 1000 roboczogodzin. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest jego wyłącznym prawem i uzależnione jest od stwierdzonych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość realizacji zamówienia w ramach Prawa Opcji, w niepełnym zakresie i zlecenia tylko części, w zależności od stwierdzonych przez Zamawiającego potrzeb i posiadanych środków finansowych przez Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie jedynie w zakresie wskazanym przez Zamawiającego w składanym przez niego oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający zastrzega sobie możliwość realizacji zamówienia w ramach prawa opcji przez cały okres trwania realizacji umowy