2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY SPÓŁKI SZPITAL W SZCZECINKU SP.Z O.O.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej wraz ze świadczeniem usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Szpital w Szczecinku sp. z o.o. i jednostek organizacyjnych szpitala w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy w sumarycznej szacunkowej ilości 1190 MWh oraz w rozbiciu na taryfy: a) w taryfie C11 – 90 MWh, b) w taryfie B23 – 1 100 MWh. Zamawiający wymaga podania w formularzu ofertowym oferty w podziale na dostawy realizowane w roku 2026 i 2027.
Interne Kennung: 24/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba zapewnienia dostaw energii elektrycznej na potrzeby szpitala
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001