594392-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Unkrautjäten – Onkruidbestrijding en vegen van verhardingen Gemeente Midden-Groningen-2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOnkruidbestrijding en vegen van verhardingen Gemeente Midden-Groningen-2026
BeschreibungDe inhoud van de opdracht betreft in hoofdzaak: • Het bestrijden van onkruid op openbare verhardingen binnen de gemeente Midden-Groningen op basis van beeldkwaliteit; • Het vegen van openbare verhardingen binnen de gemeente Midden Groningen op basis van beeldkwaliteit; • Op verschillende gemeentelijke omheinde terreinen, zoals schoolpleinen en gemeentewerven, het verwijderen van onkruid, vegen van verhardingen en reinigen van kolken op basis van frequentie. De omvang van de opdracht en wat eventueel expliciet buiten de opdracht valt is beschreven in paragraaf 1.3 van de Technische omschrijving.
Interne KennungTN 603237
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionen2 jaar met optie twee keer 2 jaar verlenging (max. 6 jaar)
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: TN 603237
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77312000 Servicios de desbrozo
Clasificación adicional (cpv): 90610000 Servicios de limpieza y barrido de calles
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: