594396-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Schulmöbel – Nabava opreme za TEHNIČKU ŠKOLU PULA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava opreme za TEHNIČKU ŠKOLU PULA
Beschreibung: Predmet nabave je nabava školskog namještaja i opreme za potrebe Tehničke škole u Puli. Nabava opreme podrazumijeva nabavu, isporuku, montažu, postavljanje i ugradnju školskog namještaja i opreme do pune funkcionalnosti sukladno troškovnicima i prijedlogu ugovora za pojedinu grupu. Nabava opreme se provodi u okviru projekta„ Modernizacija strukovnih škola u Puli za tržište rada budućnosti“ za koji je u tijeku prijava na Poziv IP.4.1.11 – Ulaganje u srednje škole u Puli u tehničkim, industrijskim i strukovnim smjerovima (izravna dodjela) – u okviru Integriranog teritorijalnog programa 2021. – 2027., Prioriteta 4. Pravedna tranzicija.
Interne Kennung: 05-26-VV-07
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1. Informatička oprema
Beschreibung: Predmet nabave je nabava informatičke opreme za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-07-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 38652100 Vorführgeräte, 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2. Oprema za geodeziju – dronovi
Beschreibung: Predmet nabave je nabava opreme za geodeziju - dronova za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-07-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38296000 Vermessungstechnische Instrumente
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3. Mjerni instrumenti za geodeziju
Beschreibung: Predmet nabave je nabava mjernih instrumenata za geodeziju za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-07-3
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 4. Skeneri i termovizijska kamera
Beschreibung: Predmet nabave je nabava skenera i termovizijske kamere za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-07-4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38520000 Scanner, 38300000 Messinstrumente
Los: LOT-0005
Titel: Grupa 5. Demonstracijski kompleti za strojarstvo
Beschreibung: Predmet nabave je nabava demonstracijskih kompleta za strojarstvo za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-07-5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial, 39162200 Lehrmittel und -geräte
Los: LOT-0006
Titel: Grupa 6. Edukacijska oprema za pneumatiku i hidrauliku
Beschreibung: Predmet nabave je nabava edukacijske opreme za pneumatiku i hidrauliku za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-07-6
Los: LOT-0007
Titel: Grupa 7. Oprema za ispitivanje materijala
Beschreibung: Predmet nabave je nabava opreme za ispitivanje materijala za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-07-7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Los: LOT-0008
Titel: Grupa 8. Oprema za ručnu i strojnu obradu
Beschreibung: Predmet nabave je nabava opreme za ručnu i strojnu obradu za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-07-8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44510000 Werkzeug, 44511000 Handwerkzeug, 42600000 Werkzeugmaschinen, 42662000 Schweißvorrichtungen
Los: LOT-0009
Titel: Grupa 9. CNC strojevi i oprema
Beschreibung: Predmet nabave je nabava CNC strojeva i opreme za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-07-9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213300 Tischcomputer, 30231320 Tastbildschirme, 42600000 Werkzeugmaschinen, 42621100 CNC-Drehmaschine, 42638000 Bearbeitungszentrum zum Bearbeiten von Metallen
Los: LOT-0010
Titel: Grupa 10. Oprema za elektronički kabinet
Beschreibung: Predmet nabave je nabava opreme za elektronički kabinet za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-07-10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
Los: LOT-0011
Titel: Grupa 11. Edukacijska oprema za električne strojeve
Beschreibung: Predmet nabave je nabava edukacijske opreme za električne strojeve za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-07-11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 39162000 Lehrmaterial
Los: LOT-0012
Titel: Grupa 12. Oprema za električna mjerenja
Beschreibung: Predmet nabave je nabava opreme za električna mjerenja za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-07-12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente, 38424000 Mess- und Steuergeräte
Los: LOT-0013
Titel: Grupa 13. Oprema za PLC kabinet
Beschreibung: Predmet nabave je nabava opreme za PLC kabinet za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-07-13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Los: LOT-0014
Titel: Grupa 14. Asistivna oprema
Beschreibung: Predmet nabave je nabava asistivne opreme za potrebe Tehničke škole u Puli sukladno troškovniku i prijedlogu ugovora.
Interne Kennung: 05-26-VV-07-14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel