See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Utrzymanie czystości i porządku w obrębie pasów drogowych, opróżnianie koszy ulicznych, 2 szt pojemników o pojemności 1 100 litrów w 2024 r z podziałem na 3 zadania”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) Zadanie nr 1- Opróżnianie koszy ulicznych oraz 2 szt pojemników o pojemności 1 100 litrów, 2) Zadanie nr 2 – Utrzymanie czystości i porządku w granicach pasów drogowych dróg publicznych i wewnętrznych w I standardzie, 3) Zadanie nr 3 – Utrzymanie czystości i porządku w granicach pasów drogowych dróg publicznych i wewnętrznych w II i III standardzie.
Interne Kennung: ZP.251.21.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Opróżnianie koszy ulicznych oraz 2 szt pojemników o pojemności 1 100 litrów
Beschreibung: Dokładny opis w OPZ dla zadania
Interne Kennung: ZP.251.21.2023.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji i zwiększenia zakresu zamówienia w zakresie ilości koszy ulicznych podlegających opróżnieniu o nie więcej niż 10 szt., jeżeli uzna zwiększenie ilości koszy ulicznych za zasadne. Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie o potrzebie realizacji prawa opcji w ramach realizacji umowy. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie ma obowiązku skorzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia – w okresie obowiązywania umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji, obowiązkiem umownym Wykonawcy jest wykonanie świadczenia w zakresie objętym wykorzystanym Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) Strona 5 z 38 prawem opcji. Skorzystanie z prawa opcji nie będzie wymagało zmiany umowy. O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę w formie pisemnej lub formie elektronicznej. Z prawa opcji Zamawiający może korzystać jednorazowo lub wielokrotnie wedle własnego uznania, do osiągniecia jego maksymalnej wielkości – dodatkowych 10 szt. koszy
Los: LOT-0002
Titel: 2.Utrzymanie czystości i porządku w granicach pasów drogowych dróg publicznych i wewnętrznych w I standardzie
Beschreibung: dokładny opis w OPZ dla zadania
Interne Kennung: ZP.251.21.2023.2
Los: LOT-0003
Titel: 3.Utrzymanie czystości i porządku w granicach pasów drogowych dróg publicznych i wewnętrznych w II i III standardzie
Beschreibung: Dokładny opis zadania w OPZ dla przedmiotowej części
Interne Kennung: ZP.251.21.2023.3