594403-2026 - Auftragsänderung
Niederlande – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – 31161149 Planuitwerking V&R HLD Trance 4&5
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel31161149 Planuitwerking V&R HLD Trance 4&5
BeschreibungHet betreft het uitvoeren van integraal onderzoek om de Hoofdvaarweg Lemmer-Delfzijl (HLD) functioneel en technisch op orde te brengen. Met name zal er onderzoek moeten worden gehouden met betrekking tot vervangingsopgaven en optimalisaties. De opdracht betreft onder andere het doen van onderzoeken en leveren van een afweging en een Voorkeursalternatief per locatie waarbij rekening is gehouden met het afwegingskader waarin o.a. opgenomen: • Ruimtelijke haalbaarheid (Inpassing, bodem, archeologie, etc.) • Technische haalbaarheid (nautisch, verkeerskundig, etc.) • Financiële haalbaarheid (LCC, MKI, investeringskosten etc.) • Juridische haalbaarheid (planologische procedures, MER, etc.) • Maatschappelijke haalbaarheid (draagvlak, meekoppelkansen etc.) De wijziging betreft: - aanpassingen op oorspronkelijke aanpak (voortschrijdend inzicht op contracteisen)
Interne Kennung31161149
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0000
TitelPlanuitwerking V&R HLD Trance 4&5
BeschreibungRijkswaterstaat is voornemens om op korte termijn een Europese Niet Openbare Aanbesteding te houden aan de hand van BvA, voor wat betreft het uitvoeren van integraal onderzoek om de Hoofdvaarweg Lemmer Delfzijl (HLD) functioneel en technisch op orde te brengen. Met name zal er onderzoek moeten worden gehouden met betrekking tot vervangingsopgaven en optimalisaties. De opdracht betreft onder andere het doen van onderzoeken en leveren van een afweging en een Voorkeursalternatief per locatie waarbij rekening is gehouden met het afwegingskader waarin oa opgenomen: • Ruimtelijke haalbaarheid (Inpassing, bodem, archeologie, etc.) • Technische haalbaarheid (nautisch, verkeerskundig, etc.) • Financiële haalbaarheid (LCC, MKI, investeringskosten etc.) • Juridische haalbaarheid (planologische procedures, MER, etc.) • Maatschappelijke haalbaarheid (draagvlak, meekoppelkansen etc.) .
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros