594436-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – „Przebudowa i termomodernizacja budynków wielorodzinnych zlokalizowanych przy ul. Osiedleńców w Wałbrzychu wraz zagospodarowaniem terenu działki nr 479/4 obręb 26 Nowe Miasto”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Przebudowa i termomodernizacja budynków wielorodzinnych zlokalizowanych przy ul. Osiedleńców w Wałbrzychu wraz zagospodarowaniem terenu działki nr 479/4 obręb 26 Nowe Miasto”
BeschreibungZgodnie z zapisami SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45223200 Bauliche Anlagen, 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
LosLOT-0005
Beschreibung1. Zgodnie z SWZ. 2. Termin realizacji przedmiotu zamówienia ustala się następująco: 1) Zakres podstawowy: w terminie do 14 miesięcy od dnia podpisania umowy 2) Zakres objęty opcją: w terminie do 8 miesięcy od dnia otrzymania od Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji (zakres prawa opcji może zostać zrealizowane nie wcześniej niż 11 miesięcy od daty podpisania umowy). 3. Przez termin wykonania przedmiotu zamówienia uważa się dzień pisemnego potwierdzenia przez Zamawiającego/ Inspektora nadzoru zgłoszenia Wykonawcy o zakończeniu robót i osiągnięciu gotowości do odbioru przedmiotu Umowy.
Interne KennungT/8/46/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z SWZ