594456-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów farmaceutycznych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów farmaceutycznych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów farmaceutycznych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości, asortymencie oraz parametrach wymaganych szczegółowo opisanych w Załączniku nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung425215-2026
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp skrócił termin składania ofert, mając na uwadze, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Przedmiotem zamówienia są produkty farmaceutyczne stosowane w programach lekowych. Zamawiający jest zobowiązany do terminowego zaopatrywania pacjentów w niezbędne leki. Mając na uwadze zakres zamówienia, zasadne jest skrócenie terminu składania ofert i pilne udzielenia zamówienia. Pozwoli to zabezpieczyć pacjentów w leki niezbędne do kontynuacji terapii, ratujące życie lub zdrowie.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 15880000 Besondere Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0002
TitelPakiet 2
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 2
Optionen
Beschreibung der OptionenKupujący, na podstawie art. 441 Ustawy Pzp, przewiduje możliwość skorzystania z opcji zwiększenia ilości Asortymentu w każdym z Pakietów objętych niniejszą Umową, o nie więcej niż równowartość 30 % wynagrodzenia, wskazanego w § 4 ust. 1 Umowy w odniesieniu do danego Pakietu.
LosLOT-0009
TitelPakiet 9
Interne KennungZT-SZP-226/01/38/2026 - Pakiet 9