See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van dranken, materialen, uitrusting en diensten voor het Jeugdcentrum Rondpunt 26.
Beschreibung: Leveren van dranken, materialen, uitrusting en diensten voor het Jeugdcentrum Rondpunt 26.
Interne Kennung: PPP0D3-6019/6527/AGB-2026-005/AA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AGB-2026-005/AA_1