See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 245/PN/2026 - Dostawa produktów leczniczych dla UCK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części ustalone w załączniku nr 3 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub kilka części. 3. Zamawiający w zakresie części 1 dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze pozycje ustalone w części 1 w załączniku nr 3 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub kilka pozycji. 4. W ramach pozycji oznaczonych w formularzu asortymentowo-cenowym symbolem (**) w załączniku nr 3 do SWZ, Zamawiający wymaga, aby zaoferowany preparat znajdował się w katalogu leków refundowanych stosowanych w programach lekowych lub w katalogu leków refundowanych stosowanych w chemioterapii. 5. Zamawiający w formularzu asortymentowo-cenowym określił sposób pakowania. W pozycjach, w których brak jest takiego opisu Wykonawca może zaoferować dowolny sposób pakowania z zachowaniem wymaganej przez Zamawiajacego ilości określonej w danej pozycji. Wykonawca musi wycenić zaproponowany sposób pakowania przy odpowiednim przeliczeniu. 6. Dostawy będą następować sukcesywnie, w ilości i asortymencie, zgodnie z zamówieniami częściowymi Zamawiającego w terminie do 2 dni od daty złożenia zamówienia. Zamawiany asortyment Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć na własny koszt do Apteki Szpitalnej. 7. Zamawiający wymaga aby ceny leków zaoferowanych były nie wyższe niż ceny urzędowe, określone w art. 9 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 12.05.2011 o roku refundacji leków środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz.U. 2025 poz. 907), obowiązujące na dzień składania ofert – jeżeli dotyczy. 8. Zaoferowane produkty lecznicze muszą być zgodne z ustawą z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne (Dz.U. 2025 poz. 750) – jeżeli dotyczy. Zaoferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na terenie Polski na zasadach określonych w art. 3 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne. 9. Zaoferowane wyroby medyczne muszą być zgodne z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620) oraz w wydanych na podstawie tejże ustwy, aktach wykonawczych – jeżeli dotyczy. 10. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty równoważnej w zakresie części 1 pozycji 24, 28, 45, 46, 132, 135, 136, 137. Zamawiający informuje, że wszelkie nazwy własne użyte w opisie przedmiotu zamówienia, określają wymagany standard zamawianego asortymentu. Zamawiający dopuszcza składanie ofert o równoważnych parametrach jakościowych, posiadające identyczny skład chemiczny w zakresie podstawowych substancji. Dowód spełnienia warunku równoważności spoczywa na Wykonawcy. 11. W przypadku, gdy Zamawiający użył w opisie przedmiotu zamówienia oznaczeń norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. W przypadku gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, zamawiający nie może odrzucić oferty tylko dlatego, że oferowane dostawy nie są zgodne z normami, ocenami technicznymi, specyfikacjami technicznymi i systemami referencji technicznych, do których opis przedmiotu zamówienia się odnosi, pod warunkiem że wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 12. Zamawiający wymaga złożenia ofert w postaci elektronicznej. Szczegółowy opis (instrukcja) składania ofert w postaci elektronicznej zawarty został w ust XIV SWZ. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego zastosowana zostanie tzw. „odwrócona kolejność oceny ofert”, o której mowa w art. 139 ustawy PZP. Zamawiający stosując powyższą procedurę, w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postepowaniu. 14. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. 15. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 16. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 245/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 pozycja 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pproduktów leczniczych dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1 pozycja 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z zał. nr 4 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Część 1 pozycja 2
Interne Kennung: Część 1 pozycja 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 1 pozycja 3
Interne Kennung: Część 1 pozycja 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 1 pozycja 4
Interne Kennung: Część 1 pozycja 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 1 pozycja 5
Interne Kennung: Część 1 pozycja 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 1 pozycja 6
Interne Kennung: Część 1 pozycja 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 1 pozycja 7
Interne Kennung: Część 1 pozycja 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 1 pozycja 8
Interne Kennung: Część 1 pozycja 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 1 pozycja 9
Interne Kennung: Część 1 pozycja 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 1 pozycja 10
Interne Kennung: Część 1 pozycja 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 1 pozycja 11
Interne Kennung: Część 1 pozycja 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 1 pozycja 12
Interne Kennung: Część 1 pozycja 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 1 pozycja 13
Interne Kennung: Część 1 pozycja 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 1 pozycja 14
Interne Kennung: Część 1 pozycja 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 1 pozycja 15
Interne Kennung: Część 1 pozycja 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 1 pozycja 16
Interne Kennung: Część 1 pozycja 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 1 pozycja 17
Interne Kennung: Część 1 pozycja 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 1 pozycja 18
Interne Kennung: Część 1 pozycja 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 1 pozycja 19
Interne Kennung: Część 1 pozycja 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 1 pozycja 20
Interne Kennung: Część 1 pozycja 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 1 pozycja 21
Interne Kennung: Część 1 pozycja 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 1 pozycja 22
Interne Kennung: Część 1 pozycja 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 1 pozycja 23
Interne Kennung: Część 1 pozycja 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 1 pozycja 24
Interne Kennung: Część 1 pozycja 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 1 pozycja 25
Interne Kennung: Część 1 pozycja 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 1 pozycja 26
Interne Kennung: Część 1 pozycja 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 1 pozycja 27
Interne Kennung: Część 1 pozycja 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 1 pozycja 28
Interne Kennung: Część 1 pozycja 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 1 pozycja 29
Interne Kennung: Część 1 pozycja 29
Los: LOT-0030
Titel: Część 1 pozycja 30
Interne Kennung: Część 1 pozycja 30
Los: LOT-0031
Titel: Część 1 pozycja 31
Interne Kennung: Część 1 pozycja 31
Los: LOT-0032
Titel: Część 1 pozycja 32
Interne Kennung: Część 1 pozycja 32
Los: LOT-0033
Titel: Część 1 pozycja 33
Interne Kennung: Część 1 pozycja 33
Los: LOT-0034
Titel: Część 1 pozycja 34
Interne Kennung: Część 1 pozycja 34
Los: LOT-0035
Titel: Część 1 pozycja 35
Interne Kennung: Część 1 pozycja 35
Los: LOT-0036
Titel: Część 1 pozycja 36
Interne Kennung: Część 1 pozycja 36
Los: LOT-0037
Titel: Część 1 pozycja 37
Interne Kennung: Część 1 pozycja 37
Los: LOT-0038
Titel: Część 1 pozycja 38
Interne Kennung: Część 1 pozycja 38
Los: LOT-0039
Titel: Część 1 pozycja 39
Interne Kennung: Część 1 pozycja 39
Los: LOT-0040
Titel: Część 1 pozycja 40
Interne Kennung: Część 1 pozycja 40
Los: LOT-0041
Titel: Część 1 pozycja 41
Interne Kennung: Część 1 pozycja 41
Los: LOT-0042
Titel: Część 1 pozycja 42
Interne Kennung: Część 1 pozycja 42
Los: LOT-0043
Titel: Część 1 pozycja 43
Interne Kennung: Część 1 pozycja 43
Los: LOT-0044
Titel: Część 1 pozycja 44
Interne Kennung: Część 1 pozycja 44
Los: LOT-0045
Titel: Część 1 pozycja 45
Interne Kennung: Część 1 pozycja 45
Los: LOT-0046
Titel: Część 1 pozycja 46
Interne Kennung: Część 1 pozycja 46
Los: LOT-0047
Titel: Część 1 pozycja 47
Interne Kennung: Część 1 pozycja 47
Los: LOT-0048
Titel: Część 1 pozycja 48
Interne Kennung: Część 1 pozycja 48
Los: LOT-0049
Titel: Część 1 pozycja 49
Interne Kennung: Część 1 pozycja 49
Los: LOT-0050
Titel: Część 1 pozycja 50
Interne Kennung: Część 1 pozycja 50
Los: LOT-0051
Titel: Część 1 pozycja 51
Interne Kennung: Część 1 pozycja 51
Los: LOT-0052
Titel: Część 1 pozycja 52
Interne Kennung: Część 1 pozycja 52
Los: LOT-0053
Titel: Część 1 pozycja 53
Interne Kennung: Część 1 pozycja 53
Los: LOT-0054
Titel: Część 1 pozycja 54
Interne Kennung: Część 1 pozycja 54
Los: LOT-0055
Titel: Część 1 pozycja 55
Interne Kennung: Część 1 pozycja 55
Los: LOT-0056
Titel: Część 1 pozycja 56
Interne Kennung: Część 1 pozycja 56
Los: LOT-0057
Titel: Część 1 pozycja 57
Interne Kennung: Część 1 pozycja 57
Los: LOT-0058
Titel: Część 1 pozycja 58
Interne Kennung: Część 1 pozycja 58
Los: LOT-0059
Titel: Część 1 pozycja 59
Interne Kennung: Część 1 pozycja 59
Los: LOT-0060
Titel: Część 1 pozycja 60
Interne Kennung: Część 1 pozycja 60
Los: LOT-0061
Titel: Część 1 pozycja 61
Interne Kennung: Część 1 pozycja 61
Los: LOT-0062
Titel: Część 1 pozycja 62
Interne Kennung: Część 1 pozycja 62
Los: LOT-0063
Titel: Część 1 pozycja 63
Interne Kennung: Część 1 pozycja 63
Los: LOT-0064
Titel: Część 1 pozycja 64
Interne Kennung: Część 1 pozycja 64
Los: LOT-0065
Titel: Część 1 pozycja 65
Interne Kennung: Część 1 pozycja 65
Los: LOT-0066
Titel: Część 1 pozycja 66
Interne Kennung: Część 1 pozycja 66
Los: LOT-0067
Titel: Część 1 pozycja 67
Interne Kennung: Część 1 pozycja 67
Los: LOT-0068
Titel: Część 1 pozycja 68
Interne Kennung: Część 1 pozycja 68
Los: LOT-0069
Titel: Część 1 pozycja 69
Interne Kennung: Część 1 pozycja 69
Los: LOT-0070
Titel: Część 1 pozycja 70
Interne Kennung: Część 1 pozycja 70
Los: LOT-0071
Titel: Część 1 pozycja 71
Interne Kennung: Część 1 pozycja 71
Los: LOT-0072
Titel: Część 1 pozycja 72
Interne Kennung: Część 1 pozycja 72
Los: LOT-0073
Titel: Część 1 pozycja 73
Interne Kennung: Część 1 pozycja 73
Los: LOT-0074
Titel: Część 1 pozycja 74
Interne Kennung: Część 1 pozycja 74
Los: LOT-0075
Titel: Część 1 pozycja 75
Interne Kennung: Część 1 pozycja 75
Los: LOT-0076
Titel: Część 1 pozycja 76
Interne Kennung: Część 1 pozycja 76
Los: LOT-0077
Titel: Część 1 pozycja 77
Interne Kennung: Część 1 pozycja 77
Los: LOT-0078
Titel: Część 1 pozycja 78
Interne Kennung: Część 1 pozycja 78
Los: LOT-0079
Titel: Część 1 pozycja 79
Interne Kennung: Część 1 pozycja 79
Los: LOT-0080
Titel: Część 1 pozycja 80
Interne Kennung: Część 1 pozycja 80
Los: LOT-0081
Titel: Część 1 pozycja 81
Interne Kennung: Część 1 pozycja 81
Los: LOT-0082
Titel: Część 1 pozycja 82
Interne Kennung: Część 1 pozycja 82
Los: LOT-0083
Titel: Część 1 pozycja 83
Interne Kennung: Część 1 pozycja 83
Los: LOT-0084
Titel: Część 1 pozycja 84
Interne Kennung: Część 1 pozycja 84
Los: LOT-0085
Titel: Część 1 pozycja 85
Interne Kennung: Część 1 pozycja 85
Los: LOT-0086
Titel: Część 1 pozycja 86
Interne Kennung: Część 1 pozycja 86
Los: LOT-0087
Titel: Część 1 pozycja 87
Interne Kennung: Część 1 pozycja 87
Los: LOT-0088
Titel: Część 1 pozycja 88
Interne Kennung: Część 1 pozycja 88
Los: LOT-0089
Titel: Część 1 pozycja 89
Interne Kennung: Część 1 pozycja 89
Los: LOT-0090
Titel: Część 1 pozycja 90
Interne Kennung: Część 1 pozycja 90
Los: LOT-0091
Titel: Część 1 pozycja 91
Interne Kennung: Część 1 pozycja 91
Los: LOT-0092
Titel: Część 1 pozycja 92
Interne Kennung: Część 1 pozycja 92
Los: LOT-0093
Titel: Część 1 pozycja 93
Interne Kennung: Część 1 pozycja 93
Los: LOT-0094
Titel: Część 1 pozycja 94
Interne Kennung: Część 1 pozycja 94
Los: LOT-0095
Titel: Część 1 pozycja 95
Interne Kennung: Część 1 pozycja 95
Los: LOT-0096
Titel: Część 1 pozycja 96
Interne Kennung: Część 1 pozycja 96
Los: LOT-0097
Titel: Część 1 pozycja 97
Interne Kennung: Część 1 pozycja 97
Los: LOT-0098
Titel: Część 1 pozycja 98
Interne Kennung: Część 1 pozycja 98
Los: LOT-0099
Titel: Część 1 pozycja 99
Interne Kennung: Część 1 pozycja 99
Los: LOT-0100
Titel: Część 1 pozycja 100
Interne Kennung: Część 1 pozycja 100
Los: LOT-0101
Titel: Część 1 pozycja 101
Interne Kennung: Część 1 pozycja 101
Los: LOT-0102
Titel: Część 1 pozycja 102
Interne Kennung: Część 1 pozycja 102
Los: LOT-0103
Titel: Część 1 pozycja 103
Interne Kennung: Część 1 pozycja 103
Los: LOT-0104
Titel: Część 1 pozycja 104
Interne Kennung: Część 1 pozycja 104
Los: LOT-0105
Titel: Część 1 pozycja 105
Interne Kennung: Część 1 pozycja 105
Los: LOT-0106
Titel: Część 1 pozycja 106
Interne Kennung: Część 1 pozycja 106
Los: LOT-0107
Titel: Część 1 pozycja 107
Interne Kennung: Część 1 pozycja 107
Los: LOT-0108
Titel: Część 1 pozycja 108
Interne Kennung: Część 1 pozycja 108
Los: LOT-0109
Titel: Część 1 pozycja 109
Interne Kennung: Część 1 pozycja 109
Los: LOT-0110
Titel: Część 1 pozycja 110
Interne Kennung: Część 1 pozycja 110
Los: LOT-0111
Titel: Część 1 pozycja 111
Interne Kennung: Część 1 pozycja 111
Los: LOT-0112
Titel: Część 1 pozycja 112
Interne Kennung: Część 1 pozycja 112
Los: LOT-0113
Titel: Część 1 pozycja 113
Interne Kennung: Część 1 pozycja 113
Los: LOT-0114
Titel: Część 1 pozycja 114
Interne Kennung: Część 1 pozycja 114
Los: LOT-0115
Titel: Część 1 pozycja 115
Interne Kennung: Część 1 pozycja 115
Los: LOT-0116
Titel: Część 1 pozycja 116
Interne Kennung: Część 1 pozycja 116
Los: LOT-0117
Titel: Część 1 pozycja 117
Interne Kennung: Część 1 pozycja 117
Los: LOT-0118
Titel: Część 1 pozycja 118
Interne Kennung: Część 1 pozycja 118
Los: LOT-0119
Titel: Część 1 pozycja 119
Interne Kennung: Część 1 pozycja 119
Los: LOT-0120
Titel: Część 1 pozycja 120
Interne Kennung: Część 1 pozycja 120
Los: LOT-0121
Titel: Część 1 pozycja 121
Interne Kennung: Część 1 pozycja 121
Los: LOT-0122
Titel: Część 1 pozycja 122
Interne Kennung: Część 1 pozycja 122
Los: LOT-0123
Titel: Część 1 pozycja 123
Interne Kennung: Część 1 pozycja 123
Los: LOT-0124
Titel: Część 1 pozycja 124
Interne Kennung: Część 1 pozycja 124
Los: LOT-0125
Titel: Część 1 pozycja 125
Interne Kennung: Część 1 pozycja 125
Los: LOT-0126
Titel: Część 1 pozycja 126
Interne Kennung: Część 1 pozycja 126
Los: LOT-0127
Titel: Część 1 pozycja 127
Interne Kennung: Część 1 pozycja 127
Los: LOT-0128
Titel: Część 1 pozycja 128
Interne Kennung: Część 1 pozycja 128
Los: LOT-0129
Titel: Część 1 pozycja 129
Interne Kennung: Część 1 pozycja 129
Los: LOT-0130
Titel: Część 1 pozycja 130
Interne Kennung: Część 1 pozycja 130
Los: LOT-0131
Titel: Część 1 pozycja 131
Interne Kennung: Część 1 pozycja 131
Los: LOT-0132
Titel: Część 1 pozycja 132
Interne Kennung: Część 1 pozycja 132
Los: LOT-0133
Titel: Część 1 pozycja 133
Interne Kennung: Część 1 pozycja 133
Los: LOT-0134
Titel: Część 1 pozycja 134
Interne Kennung: Część 1 pozycja 134
Los: LOT-0135
Titel: Część 1 pozycja 135
Interne Kennung: Część 1 pozycja 135
Los: LOT-0136
Titel: Część 1 pozycja 136
Interne Kennung: Część 1 pozycja 136
Los: LOT-0137
Titel: Część 1 pozycja 137
Interne Kennung: Część 1 pozycja 137
Los: LOT-0138
Titel: Część 1 pozycja 138
Interne Kennung: Część 1 pozycja 138
Los: LOT-0139
Titel: Część 1 pozycja 139
Interne Kennung: Część 1 pozycja 139
Los: LOT-0140
Titel: Część 1 pozycja 140
Interne Kennung: Część 1 pozycja 140
Los: LOT-0141
Titel: Część 1 pozycja 141
Interne Kennung: Część 1 pozycja 141
Los: LOT-0142
Titel: Część 1 pozycja 142
Interne Kennung: Część 1 pozycja 142
Los: LOT-0143
Titel: Część 1 pozycja 143
Interne Kennung: Część 1 pozycja 143
Los: LOT-0144
Titel: Część 1 pozycja 144
Interne Kennung: Część 1 pozycja 144
Los: LOT-0145
Titel: Część 1 pozycja 145
Interne Kennung: Część 1 pozycja 145
Los: LOT-0146
Titel: Część 1 pozycja 146
Interne Kennung: Część 1 pozycja 146
Los: LOT-0147
Titel: Część 1 pozycja 147
Interne Kennung: Część 1 pozycja 147
Los: LOT-0148
Titel: Część 1 pozycja 148
Interne Kennung: Część 1 pozycja 148
Los: LOT-0149
Titel: Część 1 pozycja 149
Interne Kennung: Część 1 pozycja 149
Los: LOT-0150
Titel: Część 1 pozycja 150
Interne Kennung: Część 1 pozycja 150
Los: LOT-0151
Titel: Część 2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0152
Titel: Część 3
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0153
Titel: Część 4
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0154
Titel: Część 5
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0155
Titel: Część 6
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0156
Titel: Część 7
Interne Kennung: Część 7