2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém pro vývoj AI aplikací a systémů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS pro vývoj AI aplikací a systémů budou následující oblasti: - velké jazykové modely (LLM), Retrieval Augmented Generation (RAG), - multimodální zpracování dat, - aplikované strojové učení (regrese, detekce anomálií, clustering, klasifikace), - optimalizační úlohy, - zpracování dat, tvorba uživatelských rozhraní a integrační rozhraní jsou-li poskytovány jako součást plnění dle předchozích bodů, a to dle klasifikace uvedené v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: DNS_9
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamický nákupní systém
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212100 Entwicklung von branchenspezifischer Software, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72244000 Prototyping, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001