See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PNRR- ECHIPAMENTE PENTRU CAMPUS DUAL POLITEHNICA BUCURESTI-FACULTATEA DE TRANSPORTURI-TRANSA 5
Beschreibung: LOT 1:UNITATE COMPUTERIZATA PENTRU CALIBRAREA SISTEMELOR DE ASISTENTA LA CONDUCERE (ADAS) LOT 2:Software analiză accidente rutiere LOT 3:Chit educational pentru scanare si imprimare tridimensional a structurilor de rezistenta specifice autovehiculelor electrice LOT 4:CHIT EDUCAȚIONAL PENTRU ACTIVITĂȚI DE CERCETARE, MENTENANȚĂ ȘI DIAGNOSTICARE AUTOVEHICULE ELECTRICE LOT 5:Platformă educațională mobilă cu sistem de propulsie electric LOT 6:SISTEM MOBIL PENTRU EVACUAREA GAZELOR LOT 7:Stație de încărcare baterie EV 60 KW LOT 8:Kit de sudură fibră optică Autoritatea contractanta va raspunde la toate solicitarile de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18.
Interne Kennung: 48467613_PAAP_PNRR_12560_2023_T5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: UNITATE COMPUTERIZATA PENTRU CALIBRAREA SISTEMELOR DE ASISTENTA LA CONDUCERE (ADAS)
Beschreibung: UNITATE COMPUTERIZATA PENTRU CALIBRAREA SISTEMELOR DE ASISTENTA LA CONDUCERE (ADAS)-1 BUC
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48170000 Konformitätssoftwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: Software analiză accidente rutiere
Beschreibung: Software analiză accidente rutiere-1 BUC
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 48170000 Konformitätssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Los: LOT-0003
Titel: Chit educational pentru scanare si imprimare tridimensional a structurilor de rezistenta specifice autovehiculelor electrice
Beschreibung: Chit educational pentru scanare si imprimare tridimensional a structurilor de rezistenta specifice autovehiculelor electrice
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: CHIT EDUCAȚIONAL PENTRU ACTIVITĂȚI DE CERCETARE, MENTENANȚĂ ȘI DIAGNOSTICARE AUTOVEHICULE ELECTRICE
Beschreibung: CHIT EDUCAȚIONAL PENTRU ACTIVITĂȚI DE CERCETARE, MENTENANȚĂ ȘI DIAGNOSTICARE AUTOVEHICULE ELECTRICE
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Platformă educațională mobilă cu sistem de propulsie electric
Beschreibung: Platformă educațională mobilă cu sistem de propulsie electric
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: SISTEM MOBIL PENTRU EVACUAREA GAZELOR
Beschreibung: SISTEM MOBIL PENTRU EVACUAREA GAZELOR -1 buc
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Stație de încărcare baterie EV 60 KW
Beschreibung: Stație de încărcare baterie EV 60 KW -1 buc
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Kit de sudură fibră optică
Beschreibung: Kit de sudură fibră optică
Interne Kennung: 8