594489-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels – (Light-regimet) - Frokostordning til Affaldsindsamlings lokationer, og SMOKA
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel(Light-regimet) - Frokostordning til Affaldsindsamlings lokationer, og SMOKA
BeschreibungFrokostordning til Affaldsindsamlings lokationer, og SMOKA. Se venligst Opgave beskrivelserne 1, og 2.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensAfsnit III, Lightudbud
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55510000 Dienstleistungen von Kantinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDELAFTALE 1 - Frokostordning til Affaldsindsamlings lokationer.
BeschreibungSe opgave beskrivelse DELAFTALE 1 - Frokostordning til Affaldsindsamlings lokationer.
Haupteinstufung (cpv): 55510000 Dienstleistungen von Kantinen
Optionen
Beschreibung der Optionen5 Option 5.1 ARC har mulighed for at tilkøbe følgende option i løbet af Kontraktperioden: 5.1.1 Option 1: Tårnby Dragør Ved Lergravene 8, 2770 Tårnby Option 2; Affaldssorteringen Kraftværksvej 31 2300 København S Såfremt ARC ønsker at gøre brug af optionen, vil dette blive varslet med 3 måneders varsel før opstart. Optionen er yderligere uddybet i Kravspecifikationens punkt ”Optioner”.
LosLOT-0002
TitelDELAFTALE 2 - Frokostordning for SMOKAs administration
BeschreibungSe opgave beskrivelse DELAFTALE 2 - Frokostordning for SMOKAs administration.