See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prevozi učencev OŠ Metlika, OŠ Podzemelj in OŠ Milke Šobar Nataše Črnomelj v šolskih letih 2024/2025, 2025/2026 in 2026/2027 (ponovitev)
Beschreibung: Kratek opis: Javno naročilo zajema izbiro izvajalca prevozov osnovnošolskih otrok v Občini Metlika za potrebe OŠ Metlika, OŠ Podzemelj in OŠ Milke Šobar Nataše Črnomelj za obdobje šolskih let 2024/2025, 2025/2026 in 2026/2027.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Javno naročilo zajema izbiro izvajalca prevozov osnovnošolskih otrok v Občini Metlika za potrebe OŠ Metlika, OŠ Podzemelj in OŠ Milke Šobar Nataše Črnomelj za obdobje šolskih let 2024/2025, 2025/2026 in 2026/2027.
Interne Kennung: 549970