See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie badania "Prognoza oddziaływania na środowisko projektu Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2030+"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie badania pn.: "Prognoza oddziaływania na środowisko projektu Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2030+". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy, stanowiącym wraz ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Umowy załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.12.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79310000 Marktforschung
5. Los
Los: LOT-0001