59450-2026 - Ergebnis
Polen – Kreide – Kreda pastewna drobnoziarnista
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKreda pastewna drobnoziarnista
BeschreibungKreda pastewna drobnoziarnista, granulacja 0,3-1,2 mm – dodatek do paszy. Zamawiający zamawia 25 ton (w workach 30 kg). Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Produkt ten będzie użyty do produkcji pasz dla zwierząt. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung788850-2025
Interne Kennung280/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44922100 Kreide
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 44920000 Kalkstein, Gips und Kreide