See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Józefów oraz opróżnianie i odbiór odpadów z koszy ulicznych z terenu Gminy Józefów w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w okresie 12 miesięcy od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Józefów w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. 2024 poz. 399) oraz zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy uchwałą w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowanie tych odpadów; b) odbiór stałych odpadów komunalnych zgromadzonych w prowadzonym przez Gminę Józefów Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych; c) zapewnienie mieszkańcom gminy worków i pojemników na odpady komunalne na warunkach opisanych w SWZ; d) transport odpadów do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych; W ramach zagospodarowania odpadów podmiot odbierający odpady zobowiązany jest do przekazywania odebranych niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych do instalacji komunalnych wynikających z wojewódzkich planów gospodarki odpadami. W przypadku selektywnie zebranych odpadów komunalnych, w ramach zagospodarowania odpadów, podmiot odbierający odpady zobowiązany jest do ich przekazywania do instalacji komunalnych albo instalacji odzysku i unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587); e) odbiór przeterminowanych leków (kod 200132) z trzech aptek zlokalizowanych w miejscowości Józefów i Ośrodka NZOZ Nasze Zdrowie w Józefowie jeden raz w miesiącu; f) przeprowadzenie zbiórek odpadów wielkogabarytowych.
Interne Kennung: IN.271.18.2024.RC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Józefów” .
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w okresie 12 miesięcy od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Józefów w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. 2023 poz. 1469) oraz zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy uchwałą w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowanie tych odpadów; b) odbiór stałych odpadów komunalnych zgromadzonych w prowadzonym przez Gminę Józefów Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych; c) zapewnienie mieszkańcom gminy worków i pojemników na odpady komunalne na warunkach opisanych w SWZ; d) transport odpadów do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych; W ramach zagospodarowania odpadów podmiot odbierający odpady zobowiązany jest do przekazywania odebranych niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych do instalacji komunalnych wynikających z wojewódzkich planów gospodarki odpadami. W przypadku selektywnie zebranych odpadów komunalnych, w ramach zagospodarowania odpadów, podmiot odbierający odpady zobowiązany jest do ich przekazywania do instalacji komunalnych albo instalacji odzysku i unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587); e) odbiór przeterminowanych leków (kod 200132) z trzech aptek zlokalizowanych w miejscowości Józefów i Ośrodka NZOZ Nasze Zdrowie w Józefowie jeden raz w miesiącu; f) przeprowadzenie zbiórek odpadów wielkogabarytowych. Wewnętrzny identyfikator: LOT-0001
Interne Kennung: Część 1 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Menge: 943 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: „Opróżnianie i odbiór odpadów z koszy ulicznych z terenu gminy Józefów oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów z jednostek organizacyjnych w roku 2025”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na opróżnianiu, zagospodarowaniu i utrzymaniu w należytym stanie koszy ulicznych zlokalizowanych na terenie Gminy Józefów należących do Zamawiającego oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów z jednostek organizacyjnych.
Interne Kennung: Część 2 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
Menge: 214 Stück