594512-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser – 9342–Rekonstrukce pískové filtrace na CHÚV
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel9342–Rekonstrukce pískové filtrace na CHÚV
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zpracování a dodání dokumentační části, dodávka a následná realizace díla „9342 – Rekonstrukce pískové filtrace na CHÚV” v JE Dukovany formou dodávky „na klíč“ a provedení všech nutně vyvolaných úprav a jejich odzkoušení na dotčených zařízeních, konstrukcích a systémech. Zhotovitel provede repasování 6 ks stávajících pískových filtrů a úpravu přidružené technologie včetně výměny stávajícího ocelového potrubí a pneumatických ventilů. Konkrétně Zhotovitel demontuje a nahradí vnitřní vestavby pískových filtrů, repasuje nádoby filtrů a nahradí pískovou filtrační hmotu za nový filtrační materiál zlepšující jak technické, tak i ekonomické parametry provozu filtračního zařízení. Zhotovitel také vymění potrubí z uhlíkové oceli vně filtru za plastové potrubí, a to včetně výměny ventilové baterie filtru a osazení nového měření tlaků s místním i vzdáleným odečítáním. Součástí díla je též demontáž 2 ks pískových filtrů i se související technologií. S ohledem na provozní podmínky a zajištění kontinuity provozu bude realizace rozdělena do jednotlivých etap. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v části 3 a 4 Zadávací dokumentace.
Interne KennungN006/26/00027576
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v ZD část 1, článek 27.