594514-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Kücheneinrichtungen – Navýšení kapacity MŠ Palackého v Jablonci nad Nisou – gastro vybavení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNavýšení kapacity MŠ Palackého v Jablonci nad Nisou – gastro vybavení
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka gastro vybavení do objektu novostavby MŠ Palackého v Jablonci nad Nisou. Předmět zakázky je přesně popsán v projektové dokumentaci: a) výroba, která zahrnuje: • ověření rozměrů v místnostech objektu novostavby Mateřské školy, • spolupráci se zhotovitelem stavby STRABAG Pozemní a inženýrské stavitelství s.r.o., vzhledem ke stavební připravenosti pro napojení dodávaného technologického vybavení na instalace, • zajištění výroby či nákupu, • kompletaci, • zabalení proti poškození při přepravě, b) dodávka, která zahrnuje: • naložení, • dopravu, • správné rozmístění dodávaného technologického zařízení gastro v objektu Kupujícího, c) montáž v příslušných místnostech v objektu novostavby mateřské školy, která zahrnuje: • případné uchycení (ukotvení) do konstrukce (stěny, podlahy atd.) včetně potřebného materiálu k uchycení, • napojení na rozvody elektro, vody, kanalizace, apod. – včetně příslušného materiálu, revizí, zkoušek atd., • likvidaci odpadu vzniklého při montáži (vč. likvidace obalů), • provedení opatření proti poškození objektu (obklady, dlažby, malby, nátěry, podlahové krytiny, instalovaná zařízení apod.), v případě poškození vše nutno opravit a uvést do původního stavu, • očištění dodaného technologického zařízení, • kompletní úklid prostor dotčených montáží a další nezbytné související úkony. d) zajištění podrobného proškolení Kupujícího v obsluze Zboží, seznámení s postupy a způsoby údržby.
Interne Kennung57/2026 - MŠ Palackého - GASTRO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 39711200 Küchenmaschinen, 39711211 Mixer für Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje možnost změn závazku ze smluv, kdy touto změnou závazku je možnost změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Zadavatel může využít tuto možnost v případě, že smluvní vztah se stávajícím dodavatelem bude ukončen, a to zejména odstoupením od smluv, výpovědí nebo dohodou smluvních stran. Nový dodavatel může být zadavatelem písemně vyzván k realizaci díla/poskytování služeb/dodávek tak, aby toto plnění z uzavřených smluv převzal ve fázi rozpracovanosti od původního zhotovitele/dodavatele a dále v tomto plnění plynule pokračoval za smluvních podmínek, jaké předložil tento nový dodavatel ve své nabídce do předmětného zadávacího řízení, zejména při zachování celkové ceny díla a jednotkových cen uvedených v nabídce. Tímto novým dodavatelem může být pouze účastník zadávacího řízení, který se umístil při hodnocení a posuzování nabídek vždy jako nejbližší další dodavatel v pořadí po předcházejícím dodavateli, se kterým byl smluvní vztah ukončen. Takto může zadavatel postupně vyzývat i další účastníky dle pořadí při hodnocení a posuzování nabídek, pokud předcházející účastník neposkytl ve stanovené a přiměřené lhůtě řádnou součinnost k uzavření příslušných smluv nebo nabízenou změnu dodavatele písemně odmítne ještě před uplynutím stanovené lhůty k uzavření smluv. Podmínkou uzavření smluv s novým dodavatelem je splnění podmínek účasti v tomto zadávacím řízení. Dále si Zadavatel v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změn závazku, kdy touto změnou jsou zejm. změny rozměrů Zboží v toleranci do ±10% nebo změny odstínů a barvy dodávaného Zboží nebo objektivní situace na trhu. Možnosti změn závazku jsou popsány v návrhu kupní smlouvy.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 57/2026 - MŠ Palackého - GASTRO
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: otevřené nadlimitní řízení
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39221000 Kitchen equipment
Additional classification (cpv): 39141000 Kitchen furniture and equipment, 39711100 Refrigerators and freezers, 39711200 Food processors, 39711211 Food mixers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: