594516-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen – Polohovací křesla
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPolohovací křesla
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 2 ks polohovacích křesel, včetně příslušenství (dále také jen „ZT“). Předmět plnění je určen pro Kliniku anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny Fakultní nemocnice Ostrava. Veřejná zakázka bude spolufinancovaná z prostředků Evropské unie z Integrovaného regionálního operačního programu 2021-2027 (dále jen IROP), projekt „Vybavení pro podporu a rozvoj paliativní péče ve FN Ostrava“, reg. č. CZ.06.04.03/00/23_071/0006558. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci (dále také jen "ZD").
Interne KennungOŘN-71/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen
5. Los
LosLOT-0001