See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvedba gradbenih, montažnih, elektro in strojnih del ter spremljajočih storitev za potrebe obnove vodovodov, objektov in naprav z vzpostavitvijo dinamičnega nabavnega sistema
Beschreibung: Izvedba gradbenih, montažnih, elektro in strojnih del ter spremljajočih storitev za potrebe obnove vodovodov, objektov in naprav z vzpostavitvijo dinamičnega nabavnega sistema po kategorijah
Interne Kennung: JN-69316
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gradbena dela za obnovo vodovoda
Beschreibung: Gradbena dela za obnovo vodovoda
Interne Kennung: 528517
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Gradbena dela za obnovo objektov (Vodohrani, RTŽ, Črpališča, RVK upravna stavba)
Beschreibung: Gradbena dela za obnovo objektov (Vodohrani, RTŽ, Črpališča, RVK upravna stavba)
Interne Kennung: 528518
Los: LOT-0003
Titel: Elektro dela za objekte
Beschreibung: Elektro dela za objekte
Interne Kennung: 528520
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Los: LOT-0004
Titel: Nadzor nad montažnimi in gradbenimi deli
Beschreibung: Nadzor nad montažnimi in gradbenimi deli
Interne Kennung: 528522
Los: LOT-0005
Titel: Izdelava projektne dokumentacije
Beschreibung: Izdelava projektne dokumentacije
Interne Kennung: 528523