2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego nad robotami budowlanymi na zadaniu pn. „Przebudowa ul. Hetmańskiej w Wałbrzychu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego nad robotami budowlanymi na zadaniu pn. „Przebudowa ul. Hetmańskiej w Wałbrzychu.” Zamówieniem objęte jest sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych związanych z przebudową ul. Hetmańskiej w Wałbrzychu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia jest zawarty w projekcie umowy (załącznik nr 8 do SWZ). 3. Opis przedmiotu zamówienia na wykonanie robót budowlanych zawarty jest w Specyfikacji Warunków Zamówienia z załącznikami, w tym w projekcie umowy oraz dokumentacji dla zadania pn. Przebudowa ul. Hetmańskiej w Wałbrzychu, która jest dostępna na stronie internetowej Zamawiającego w zakładce dotyczącej postępowania przetargowego na wyłonienie wykonawcy robót budowlanych: postępowanie BZP.271.35.2026 https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,224525,e6942c451d36c79bf768709819086eeb.html
Vorherige Bekanntmachung: 252416-2026
Interne Kennung: BZP.271.72.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001