59453-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im Umweltschutz – Zpracování průzkumů a plánů péče pro vybraná MZCHÚ Kraje Vysočina II.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZpracování průzkumů a plánů péče pro vybraná MZCHÚ Kraje Vysočina II.
Beschreibungzpracování inventarizačních průzkumů a jejich vyhodnocení pro vybraná zvláště chráněná území na území Kraje Vysočina, včetně následného zpracování plánů péče v rozsahu podrobně specifikovaném v přílohách zadávacích podmínek
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
5. Los
LosLOT-0001
TitelZpracování průzkumů a plánů péče pro vybraná MZCHÚ Kraje Vysočina II. - severozápad
Beschreibungzpracování inventarizačních průzkumů a jejich vyhodnocení pro vybraná zvláště chráněná území včetně následného zpracování plánů péče v okrese Pelhřimov a okrese Havlíčkův Brod.
Interne KennungČást 1.
LosLOT-0002
TitelZpracování průzkumů a plánů péče pro vybraná MZCHÚ Kraje Vysočina II. - jihovýchod
Beschreibungzpracování inventarizačních průzkumů a jejich vyhodnocení pro vybraná zvláště chráněná území včetně následného zpracování plánů péče v okrese Třebíč a území ORP Bystřice nad Pernštejnem
Interne KennungČást 2.