See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare procedure voor het onderhoud, ontwikkelen en testen van de applicaties voor de FOD Financiën
Beschreibung: De FOD Financiën wenst zijn onderhoud en development teams (Service Delivery) uit te breiden met vier externe profielen (Service Manager, Architect, Functional Analist, JAVA-Developer). De FOD Financiën wenst eveneens zijn test teams uit te breiden met drie externe profielen (Tester, Testautomator, Quality Manager). De FOD Financiën wenst ook zijn onderhouds- en ondersteuningsteams (Service Operation) uit te breiden met volgende drie externe profielen (System Architect, System Engineer, System Administrator). De betreffende profielen zullen samen met de interne medewerkers van de FOD Financiën instaan voor: • het onderhoud van de toepassingen en services van alle Algemene Administraties en Stafdiensten van de FOD Financiën; • de multi-annual strategic planning van de Administratie van de Douane en Accijnzen; • de ontwikkeling van nieuwe services; • het testen van deze services; • het ondersteunen en onderhouden van de omgevingen en infrastructuur van de FOD Financiën; • het ondersteunen van de business bij het opstellen of verder uitwerken van de specificaties, zowel functioneel als technisch; • het aanpassen of creëren van de nodige project documentatie; • het bewaken van alle kwaliteitsaspecten; • het operationele ondersteunen van productie en service desk; • het leveren van het nodige opleidingsmateriaal voor gebruikers (indien van toepassing); • het zorgen voor kennisoverdracht naar het betreffende team van FOD Financiën met het oog op het verder onderhouden van deze applicatie na het beëindigen van de (deel)opdracht. Al deze werkzaamheden dienen te gebeuren conform de standaarden, methodologieën en processen van FOD Financiën (inclusief eventueel toekomstige evoluties hiervan) en op basis van de opgegeven SLA’s.
Interne Kennung: SPF Fin Division Achats-S&L/DA/2021/073-F02__2__37_DUPLICATE
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ontwikkelen/onderhouden van de services en applicaties van de FOD Financiën
Beschreibung: zie bestek
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Los: LOT-0002
Titel: Testen van de services en applicaties van de FOD Financiën
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Ondersteunen van Service Operation
Interne Kennung: 3